GT ama hangisi??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan O.A.G
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

vectra GT ... hangisi??

• Kullanılan toplam oy
    87
Vectra A GT tabiki bide Dohc motor olursa tadınan yenmez

SFİ demek istedin sanırım zira ikiside Dohc (üstten çift egzantrikli ;) )

SFİ dışında A kasanın bi artısı yok. 94 Sfi vardı uzun yıllar önce.
Yol tutuşu zayıf bi araçtı, zaten sattıgımız adam devirdi aracı.

B GT ye gelince kalkışı eksi yazar SFİ'a karşı. Yol tutuşu konforu ve görüntüsüyle A GT den çok üstün benim gözümde.

1.8 vectra a ve 2.0 gls vectra b miz vardı ikisinide sıfır almıştık babam a kasanın daha iyi olduğunu söyler... bence ikiside güzel görüntü olarak...

SFİ demek istedin sanırım zira ikiside Dohc (üstten çift egzantrikli ;) )

SFİ dışında A kasanın bi artısı yok. 94 Sfi vardı uzun yıllar önce.
Yol tutuşu zayıf bi araçtı, zaten sattıgımız adam devirdi aracı.

B GT ye gelince kalkışı eksi yazar SFİ'a karşı. Yol tutuşu konforu ve görüntüsüyle A GT den çok üstün benim gözümde.

hiç a kasa gt kullandınız mı ? a kasa gt daha genel söyleyim vectra a nın yol tutuşu ne b de nde c var tek fark dış görünüş biraz da konfor diğer her şeyde tek geçerim a gt yi

p1040199j.jpg

Yol tutuş olarak performans olarak vectra a gt dohc motor konfor olarak b gt heleki performans halen benim diyen araçlara taş çıkartır yol tutuş olarak ta astra gsi dan da iyidir hızlanması vectra b gt den üstündür uzun yolda da daha çabuk devirlenir ikisini de kullandım ama vectra 93 a gt başkadır hala daha iyisi yapılamadı teknoloji demek herşey demek değildir

hiç a kasa gt kullandınız mı ? a kasa gt daha genel söyleyim vectra a nın yol tutuşu ne b de nde c var tek fark dış görünüş biraz da konfor diğer her şeyde tek geçerim a gt yi

p1040199j.jpg

Okumadınız sanırım ama yukarıda 94 model GT SFİ mız vardı yazıyor. Çocuklugum ve direksiyon egitimim o araçta geçti, sizden çok kullandıgım aşikar sanırım.
Şimdide 96 model CDX ve 99 model GT araçlarım var ikisindeki yol tutuşuda konforuda A GT de yok ;)
Geçenlerde bi 94 SFİ denk geldi kullandım eski günleri yaad ettim.
Siz B kasa GT hiç kullanmadınız mı bilmiyorum ama denemenizi tawsiye ederim, Opel ailesinde yol tutuşuna laf edebileceginiz en son araçtır kendisi.

oun içindir ki b kasalar ilk çıktığında millet hep kaza yapıp takla attılar zannetiler ki a gibi ama değil malesef bu benim görüşümdür .sizce de b kasa dır görüşünüze saygı duyarım

eski bir vectra b gt kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim yol tutuşu şu anki aracım astra h kasadan daha iyi deyildi kesinlikle deyildi , A kasasının yol tutuşunu bilmiyorum hiç kullanmadım ama bir SFİ nin ara hızlanma değerleri b kasa vectra gt den daha iyi olduğunu gördüm.

91 Bmw E-30 M40 2 sinide tokatlar :D şaka bi yana ben Vectra A Gt diyenlerdenim hala ilk çıktığı gibi güzel ve seri arkadaşımda 94 modeLi var ve harika gidişi kalkışı yol tutuşu çoğu yeni çıkan araçlara göre çok çok daha iyi görüntü olarakta ufak tefek bi kaç aksesuarlarla harika oluyor Vectra B ye çok bindim ama Vectra A GT kadar başarılı değil bu da benim görüşüm..

performans sfi gecit vermiyor.öyle görünüyor.
yol tutuş unsurunu çözelim hep birlikte,özelliklede kullanan abilerimden fikirlerini rica ediyorum.
beni aydınlatan abilerime saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum.
neden bilmiyorum ama a kasa gt görünüş olarak b gt ile yarısamayacak olsada gördüğümde araba beni kendine çekiyor resmen.

Geri