GT ama hangisi??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan O.A.G
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

vectra GT ... hangisi??

• Kullanılan toplam oy
    87
icon14.gif

Alıntı:
hk´isimli üyeden Alıntı
kim ne derse desin a gt b gt den bir gömlek üstün ben bu bilir bunu sölerim.

hüseyin abi sana aynen katiliyorum.

Tabii ki a gt.

gt nin başlangıcı A gt dir..

opel müptelası olarak..
opeli 92-95 yıllarında öne çıkaran, avrupa ve birçok ülkede satış rekorları kırdıran modelleri bu dönemde piyasaya yayılmıştır.. avrupada vectra a nın 4x4 turbo 205 beygiri efsane olmuş (türkiyede çok azdır avrupada hala fanatikleri var), türkiyede ise SFİ motorlu GT olararak ün yapmıştır.. A GT o dönem rakibi araçlara göre hem sportif hem de konfor donanımı olarak farkç atıyordu..
ama kasa olarak güzel olan b gt de rakiplerine önceki kadar fark atamadı.. avrupada önceki kasa kadar satış yakalayamadı.. ama kötü de değildi.. sadece benim gibi fanatikleri olan o güzel kasaya sahip aracın biraz daha özel gösterecek motorununda olmasını hep istedik..
yanisi a gt çağının ötesinde motora sahip güzel ve farklı araç ama b gt güzel ve çok kaliteli kasaya sahip bir araç..

HEPİMİZ OPELCİYİZ..:D

opel müptelası olarak..

yanisi a gt çağının ötesinde motora sahip güzel ve farklı araç ama b gt güzel ve çok kaliteli kasaya sahip bir araç..

:good::good::good:

ben dış güzelliğe önem veririm,sağdan ağır ağır giderim ve vectra b derim :)

hepinize çok çok teşekkürlerimi sunarım,bilmediğim şeyleri öğrettiniz.
gerçekten çok memnun oldum.
teşekkürler,saygılar,sevgiler.

bende her ikiside var
- 94 a sfi vectra gt
- 98 b vectra gt

her ikisininde artıları var a kasa kalkışta çok iyi performans çok mükememel. b kasa ise kalkışta biraz kötü a kasadan. ama performans a kasa kadar olmasada bence çok iyi. konfor görsellik çok güzel bence b kasa her zaman iyi ve yeterlidir. :)

opel müptelası olarak..
opeli 92-95 yıllarında öne çıkaran, avrupa ve birçok ülkede satış rekorları kırdıran modelleri bu dönemde piyasaya yayılmıştır.. avrupada vectra a nın 4x4 turbo 205 beygiri efsane olmuş (türkiyede çok azdır avrupada hala fanatikleri var), türkiyede ise SFİ motorlu GT olararak ün yapmıştır.. A GT o dönem rakibi araçlara göre hem sportif hem de konfor donanımı olarak farkç atıyordu..
ama kasa olarak güzel olan b gt de rakiplerine önceki kadar fark atamadı.. avrupada önceki kasa kadar satış yakalayamadı.. ama kötü de değildi.. sadece benim gibi fanatikleri olan o güzel kasaya sahip aracın biraz daha özel gösterecek motorununda olmasını hep istedik..

aynen katılıyorum A kasa ağırlık ve SFI motor farkından ötürü daha seri ama B kasanın yol tutuşuna kimse laf söylemesin

bende her ikiside var
- 94 a sfi vectra gt
- 98 b vectra gt

her ikisininde artıları var a kasa kalkışta çok iyi performans çok mükememel. b kasa ise kalkışta biraz kötü a kasadan. ama performans a kasa kadar olmasada bence çok iyi. konfor görsellik çok güzel bence b kasa her zaman iyi ve yeterlidir. :)

bi kere b1 kasaların yola tutunma problemi var gt gls cd farketmez ;) yol tutuş a gt diyorum performans olarak bakarsak ecotek ile sfi arasında pekde fark olduğunu sanmıyorum. genel olarak VECTRA GT a kasa.

bi kere b1 kasaların yola tutunma problemi var gt gls cd farketmez ;) yol tutuş a gt diyorum performans olarak bakarsak ecotek ile sfi arasında pekde fark olduğunu sanmıyorum. genel olarak VECTRA GT a kasa.

b1 gt kullanıyorum yol tutuş problemim yok senin b2'de varsa onu bilemem

+ gt diğer vectra'lardan(CD-GLS-GL) 23 mm daha alçak ve lastik yanakları daha alçak (205-55-16) olması virajlarda yana yatmasını yol tutuşunu etkiliyor

+1 daha Ben bunun okulunu okudum ve 15 yıldır otomotiv sektöründeyim gün içinde 1300-1400 km yol yaptığım oluyor (değişik marka ve model araçlarla) hangi arabanın ne zaman ne miktarda savrulacağını ve ne kadar yol tuttuğunu çok iyi bilirim
Ne A kasada nede B kasada yol tutuşu (gt için) gayet iyidir

Son düzenleme:
Geri