Hangi marka silecek seçmeliyim

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gurhan07
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

gurhan07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar  merhaba Astra j aracımın sol taraftaki sileceği yukari cikinca sona doğru gelince zipliyarak ses yapiyor oem marka silecek aldım oda aynı şekilde ses yapiyor sizce dediğim sesleri yapmicak silecek markasi önerirmisiniz lütfen

Cvp: Hangi marka silecek seçmeliyim

cam suyunuzu würth markası ile değiştiriniz sorun kalmayacaktır.

BOSCH Aerotwin öneririm. 60 TL fiyatı var. Sıkıntısız siliyor ve hiç ses yapmıyor.

Linkteki ürün Sedan araca uyar mi ölçüleri bilmiyorum

Kado1111' Alıntı:
Linkteki ürün Sedan araca uyar mi ölçüleri bilmiyorum

Merak etmeyin uyar sıkıntı olmaz. Sedan ve HB ön cam ve silecekler aynı. Onun sadece bagajı uzun o kadar. Başka fark yok.

satwalker' Alıntı:

Hocam cam suyu püskürtüp yıkandığında ses yapmıyor..Fakat yağmurlu havalarda rahatsız edecek derecede bir gıcırdama sesi oluyor bende...sanırım sileceklerin lastikleri sert..servis 110 tl istemişti..bende dışarda 25 tl ye değiştirmiştim...

Bosch marka daha iyi değilmi? Eorthwin ?

astrasızasla' Alıntı:
satwalker' Alıntı:

Hocam cam suyu püskürtüp yıkandığında ses yapmıyor..Fakat yağmurlu havalarda rahatsız edecek derecede bir gıcırdama sesi oluyor bende...sanırım sileceklerin lastikleri sert..servis 110 tl istemişti..bende dışarda 25 tl ye değiştirmiştim...

Cama püskürttüğünüz su çok farkediyor. Ses olayı silecek kadar onunla da ilgili. Siz arkadaşın önerisini bir uygulayın, farkı göreceksiniz zaten. Ben yazın su dolduruyorum, içine de Hepsiburada dan tablet almıştım, bi tane atıyorum. Silecekler camda çok güzel ve sessiz hareket ediyorlar...

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Geri