her araba gösterge metal kaplama hemde 50 kuruşa

murat42550

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni Meriva'nın İnce Detayları

Yeni meriva'da kullanılan öncü teknolojileri Flex kapıları, Flexspace, Flexrail, Flexfix'i zaten biliyorduk ama meriva opel'in yeni kalite anlayışını orataya çıkartacak ince detaylarda sahip. Yeni koltukları merivanın oldukça etkileyici tamamen ergonomik olan koltuklar ayarlanabilir bel,sırt ve balır desteklerinede sahip, ayrıca bu koltuklar Alman Bel ve sırt saglığı hareketindende onay almış durumda.
Yeni merivada opsiyon olarak sunulan yaklasık 2 metre boyundaki elektrikli panoramik cam tavan ise sınıfındaki en büyük cam tavan. Ön ve arka koltuklar arasındaki seviye farkı ise arttırılarak özellikle arkada oturan yolcuların genellikle cocuklar oldugu dusunuldugunde hem daha geniş bir görüş alanına sahip olmalarını sağlıyor hemde yolculugu onlar için daha keyifli bir hale getirmekte. Merivadaki diğer ince bir detay opsiyon ise daha önce sadece daha üst sınıflarda kullanılan AFL adaptif far sistemi.
Yeni merivadaki diğer farlı bir özellik ise 6 farklı seviyede seçilebilen renk ve kumaş deseni kombinasyonları. Bu kadar farklı seçenek ile yeni meriva opelin su ana kadar bir araçta seçme şansı sundugu en fazla iç renk ve döşeme kombinasyonu seçeneğine sahip.

Çeviri: Barla

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

BAK YENİ MERİVA ÇIKMIŞ SEN FOLYOYLA UĞRAŞMA AL BUNA BİN:))

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ha bu arada ben bir yandan arabanın far kontorl ünitesini klima hava yönlendirme panellerini hepsini söktüm onlarıda folyoluyorum.... elimi 50 yerden kestim ama coook fark ettiriyo yawf

tatilden bir dön yakinen bakacağım arabana:) bu arada madem o kadar söktün panelleri led döşesen bir yandan olmaz mı???sitede nasıl yapılacağı yazıyor bence toparlamadan o işide hallet

murat42550

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mesut senin asil işi nedir.?kimyaci,fen bilgisi öğrt,balikçi tuning ,komiser,mazotçi,istasyon görev anlamadim...baliğa gidiyon emre kardeşle ,bizi almiyon konyada bozkirda yetişmedik elbet :)

namesut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim işler karısık komiser konusunda nükteyi anlamadın galiba komiser olunca verdikleri benzin ve fiyatı farklı oluyor :D:D e balık cı hobim yazmısım iş degil tuning öyle bir iddam yok söküyorum sonra biraz zor topluyorum eğitim fak. bitti ama dedigim gibi duygusal sebeplerden öğrt. yapmıyorum geriye TCDD kaldı şimdilik tcdd ye takılıyorum yarını kimse bilemez :D:D:D:D led sevmiyorum gözü alıyor uzun yolda allahtan kısıyorum led olsa dik dik suladırıyor gözleri.

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre kardeşim sen arabani çikarmiyon mu ?güvençle gidip geliyon takildim oraya

murat hocam merkezde oturmuyorum tokideyim...günlük geliş gidiş 50 km yapıyor okula...ortalama aylık 200tl yakıt vermek zorunda kalırım hesabını yaptık...merkeze kadar minübüsle geliyorum..merkezden güvencim alıyor sağolsun....önceki senelerde merkezdeydim arabayla gidip geliyordum...buraya taşındık arabayı ihtiyaç oldukça kullanıyoruz artık

murat42550

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
murat hocam merkezde oturmuyorum tokideyim...günlük geliş gidiş 50 km yapıyor okula...ortalama aylık 200tl yakıt vermek zorunda kalırım hesabını yaptık...merkeze kadar minübüsle geliyorum..merkezden güvencim alıyor sağolsun....önceki senelerde merkezdeydim arabayla gidip geliyordum...buraya taşındık arabayı ihtiyaç oldukça kullanıyoruz artık

Anladım.Baya yorucu ve zahmetli kolay gelsin valla.

murat42550

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim işler karısık komiser konusunda nükteyi anlamadın galiba komiser olunca verdikleri benzin ve fiyatı farklı oluyor :D:D e balık cı hobim yazmısım iş degil tuning öyle bir iddam yok söküyorum sonra biraz zor topluyorum eğitim fak. bitti ama dedigim gibi duygusal sebeplerden öğrt. yapmıyorum geriye TCDD kaldı şimdilik tcdd ye takılıyorum yarını kimse bilemez :D:D:D:D led sevmiyorum gözü alıyor uzun yolda allahtan kısıyorum led olsa dik dik suladırıyor gözleri.

Ya ben takılıyorum sadece:)Benim de şu anda amacım ön farlara mercek angel halka ve zenon takmak .İstanbulda yapıyorlar.Orjinali 750 lira
http://www.sahibinden.com/far_ici_a..._seklinde-43WQQaXQQ20170050WQQpXQQdisplayitem?
http://www.sahibinden.com/xenon_mercek_valeo-96WQQaXQQ17007119WQQpXQQdisplayitem?
http://www.sahibinden.com/angel_far_ledli_far_far_temizleme-80WQQaXQQ18391984WQQpXQQdisplayitem?

burda iyi bi elektrikçi yok tabi..

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladım.Baya yorucu ve zahmetli kolay gelsin valla.

ilk başlarda yorucu geliyordu ama buraya neden bu kadar geç taşındım diyede somadan edemiyorum...ev kiraları çok uygun merkezde çok pahalı...birde merkezde yakıt çok fazla burda 2 ton yetiyor bize....havası çok güzel...manzara dehşet:) bir dakkada göl kenarındasın al çayını manzaraya karşı çay iç:)