İnsignia Beklediğiniz gibi mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bimmer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Insignia yı nasıl buldunuz

• beğenmedim

Oy: 15 10.7%
  • beğendim

Oy: 92 65.7%
  • bekleyip görecez

Oy: 33 23.6%

• Kullanılan toplam oy
    140
Insignia

Bence çok hoş olmuş alinabilir.2 sene sonra inşallah olabilir passat düşünüyordum ama yavaş yavaş insignia ya dönüyorum.

bizim milletimizde anlama sorunu var aykal o bahsettikleri 320dlerin 2004 modelleri yurtdışında 4000euro burda göklere çıkarılıyor aptal olduklarının farkında değil bizim türk milleti kazıklanmaya devam bi kere anlamış olsa 2001 ile 2009 arasındaki yılların farkına varır ki insignianın baz donanımını suan passat ın full donanımlısı sunmuyor ne anlatmaya çalışıyorsunuzki bişileri anlatmaktan yoruldum ben çok bırak ne halleri varsa görsünler

2001 model bi 5 serisi ile karşılaştıramazsın tabiki 2009 de oke hakılsın 2001 modeli ile değil karşılaştırma neyse işte ayrıca insignia şuan ki yeni c seri ve 3 serisi kadar kaliteli bazı yönlerden daha bile iyi ;) yani mercedes bmw laf evet onlar lider ama opel neden olamasın bal gibide olur işte kanıtıda ortada ilk 3 e girmezse ben ne olayım ;) gerek satış gerek bu oto dergileri kesinlikle zirvedeki 3 otomobil arasında olacaktır insignia ...

ayrıca dikkatini çekeyim sen bile 5 serisi ile karşılaştırıyorsun halbuki insignia D segmenti bir araba 3 serisi rakibi ...

ozaman manasız karşılaştırmalar içindesin giray neyse off gelsin artık şu insignialar bu hafta sonundan itibaren bayilerdeymiş sanırım :)

sen de neredeyse mercedesle karşılaştıracaksın yüksel..
yapma allah aşkına yere göğe sığdıramadın ya.

anlama sorunu ile alakası yok. bir 5.20 ile insignia'yı karşılaştırıyorsun ya helal olsun. binmemişsin onlara demekki
giray neden üstüne alındın abicim ya ben seni bilmiyomuyum ssana değil lafım , ayrıca araca binmek meselesi değil herşey göz var nizam var 2001 modelle ztn karşılaştıramazsın ayrıca bence opel bi mercedes kadar kaliteli bunu kabul etmek istemeyen etmez dergiler bile yazıyor bi vectra c2 bi e serisi kadar kaliteli , passat bile sorunlar yaşıyor kalitesiz malzeme yüzünden vw opelin bir rakibi değil artık bunu kabul edicek herkez yakın zamanda , opel eski şaşalı günlerine dönmeye hazırlanıyor sonuna kadar da gidicek

tasarım olarak güzel çizgilere ve güzel özelliklere sahip bir model insignia.. ancak bir a4 - mercedes C ve bmw 3 ten iyi değil...

bu iyi olma farkı da saydığım modellere fiyat olarak yansıyor malesef,
dolayısıyla a4 mü bmw 3 mü alırsın yoksa insignia mı gibi sorulara fiyat açısından yaklaşmak gerekir öncelikle.. hele ki bu ülkede :S

ben fuarda inceledim hoş bi arac bence tutar

Geri