Jant boyama

Elinize saglık çok güzel olmuş ve çok güzel anlatmışsınız gerçekleri konuşmak gerek benim janttan daha güzel olmuş keşke yeni konu açsaydınınız çünkü sizin çalışmanız benimkinden daha güzel olmuş ve ayrıca daha açıklayıcı olmuş...ama biraz pahalı geldi bana bana oto boyacı 4 jant boyamaya 100 istedi.. bana kendi uygulamamda 20 tl mal oldu......

tekrardan söylüyorum çok güzel çalışma olmuş elinize saglık

Elinize saglık çok güzel olmuş ve çok güzel anlatmışsınız gerçekleri konuşmak gerek benim janttan daha güzel olmuş keşke yeni konu açsaydınınız çünkü sizin çalışmanız benimkinden daha güzel olmuş ve ayrıca daha açıklayıcı olmuş...ama biraz pahalı geldi bana bana oto boyacı 4 jant boyamaya 100 istedi.. bana kendi uygulamamda 20 tl mal oldu......

tekrardan söylüyorum çok güzel çalışma olmuş elinize saglık

Sizin çalışmanız da çok güzel, neticede el emeği var, jantımı boyamayla ilgili Yeni konu açmaya gerek duymadım çünkü sizin konu başlığınız üniversal yani genel olarak Jant Boyama diye konu başlığı açmışsınız bu nedenle ben de bu başlık altından devam etmek istedim, Pahalı olma meselesine gelince ben boya sökücüyü boşuna aldım ( gerekmediğini bilmiyordum ) birde macunun küçüğü yoktu büyük kutuyla aldım, buradan biraz fark edebilir, bunun harici hepsi gerekli malzemelerdi,

Yorumunuz için teşekkürler.

anlatım çok süper olmuş ... teşekkürler... tüm bu yazdıklarına ek olarak bence bide boyanın altına astar atılmalı.. sonuçta boya üstüne boya atacağız.. olmasada olur tabi ama bence astarda atılsa tam süper olur.

Yorumunuz için teşekkürler, Boya altına astar atmadım çünkü boya üstüne boya atmadım direk macunun üstüne boya attım. Ayrıca bu işten anlayan birine sordum boyanın üzerindeki vernik ve parlatıcı kısım zımpara ile alındıktan sonra ve aynı renk olduktan sonra boya üstüne aynı renk boyayı atmanda sakınca yok dedi.

benim bir sorum olacak arkadaşlar bende geçenlerde kendim jantlarımı boyadım fenada olmadı ama jantın bazı yerleri pürüzsüz bazı yerlerine elini sürünce pütürlü oldu gözle görünen bişi yok ama o kayganlık oluşmadı bazı yerlerde sebebi ne olabilir bir fikri olan varmı acaba

O pütürlü olan jantlarınızı yeniden ince zımpara ( 600 lük ) ile zımparalayıp, önce iki üç kat boyayın ( sprey boyayla ) daha sonra da en az iki kat sprey vernik atın, pütürleşme sorunu olmaz.

Sanırım vernik atmamışsın 2 hafta sonra eskisinden kötü olur hemen vernikle

Jant renk değişimi konusunda sıkıntısı olan arkadaşlara yardımcı olabilirim

Geri