Kaliperde hangi renk?

pembe griye yakışmaz:)

aracın rengine boyayıp üzerine kırmızı ile brembo yazın!

brembo kapakları balans ayarlarında problem yaratabilir
sonuçta arkası kampana olan araçlarda kampana üzerine takılan disk benzeri parçalar balansı bozuyor

eğer brembo görünütüsü istiyorrsanız brembo çıkartmaları var
önce yazının hangi renk olmasını istiyorsanız kaliperi o renge boyayın mesela beyaza
sonra brembo çıkartma harflerini kaliperin üzerine yapıştırın ve iki - üç kat kaliper hangi renk olacaksa o renkten atın mesela kırmızı
en son yapıştırma harfleri sökün mis gibi brembo

niye balansta problem yapsın ki...
kaliper tekerlekle beraber dönen bir parça değil ki...
bencede kırmızı yada turuncu . ben de kendim boyamak istiyorum zevkli bir iş sonuçta

dostum kesinlikle kırmızı o renk opele kesinlikle kırmızı pişman olmazsın.

bu arada arkadaşlar gidipte pahalı ısıya dayanıklı diye size pahalı ürün satıyolar kanmayın. ben normla kasati marka boya aldım hatta grafityciler bile bunu kullanıyor en ufak bi sorun çıkmadı. ferrari kırmızısına boyadım çok guzel oldu gerçekten küçük bi ayrıntı ama çok önemli ayrıntıdır

bu boya pul pul dökülmese bende yaptırırdım ama dayanmıyor galiba yoksa bende kaliper kaplama falan hikaye arabanın kendi rengine boyatmayı çok isterdim

bende maslağa yolum düşerse bosch var bir iki tane onlara sorıyım olmadı ebaydan alırız artık

ben3 liraya aldım sapa saglam kar kış bişi olmadı ne 20 ne 30 yaw:D

kaç gün beyaz kalırki
kiri fazla göstermeyen bi renk olmalı

kaç gün beyaz kalırki
kiri fazla göstermeyen bi renk olmalı

Kiri göstermeyen en iyi renk gri tonlarıdır sonra da beyaz sanırım. toz-çamur sarı, fosforlu yeşil, kırmızı haricinde bütün renkleri kapatır. Onlar da çok sırıtır, yakışmaz bence bu renk bir arabanın üzerinde. Aslında en güzeli kaput rengini bulmak ama zor, seçenek az.

Geri