Karter Koruma

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Stskeep
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Stskeep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sizlere bir soru daha soracağım karter koruma serviste taktırmadık 250 lira gibi bir fiyat söylendiği için ;

http://www.opelgm.com/Opel-ASTRA-J-Karter-Muhafazasi,PR-971.html

Bu linkteki üründen kullanan arkadaşlar var mı acaba?
Birde bunun ebatı ne kadar sipariş ettiğimizde arabamıza koyup taktırmaya götürebilir miyiz?
Teşekkürler şimdiden.

Ynt: Karter Koruma

ben 2 hafta önce sipariş verdim ve ertesi gün kargo elime geçti. Babamın arkadaşına taktırdım kendisi opel özel servisçi ücretde almadı gelen parçanın orjinal olduğunu söyledi şiddetle tavsiye ederim...

thnxx
2. soruma yanıt var mı acaba, kendi aracımızla servise götürebiliriz dimi araca sığar :D o kadar büyük birşey değil?

Serviste satilanla hicbir farki yok.
Alabilirsiniz.

Bide taktırabileceğimiz bir yer tavsiye edebilir misiniz? güneşli civarında oturuyorum. Biraz fazla soru sorduk k.bakmayın :)

Bildiğim kadarıyla serviste takılanlarda orjinal değil, Ayrıca bu kartel koruma işi yaz aylarında motorun daha fazla ısınmasını sağlamıyor mu ?

Tamamen havasız kalacağını sanmıyorum, gördüğüm kadarıyla bolca hava delikleri mevcut sanırım.

adanada oturuyorum 11 ay güneşli.hiçbir sıkıntısı yok.yeterince havalandırma mevcut.ben o siteden almadım ama aynı ürünü aldm taktırdım.memnunum.bu arada o orjinal değil.karter kapağının orjinali mevcut değil.kim orjinal diyorsa uyduruyor.altı üstü bir kapak.al taktır rahat et.ben aracın altını sürtmüştüm kaldırımdan inerken.karterimi korudu.başka kafana takılan bişe olursa yardım ederiz

3. gün önce bende serviste taktırdım ve servisin taktığı orjinal değil. faturada * işareti var yanında.

bende aynı siteden satın aldım 2 ay önce ve taktırdım hiç problem yok

Geri