Karter Koruma

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Stskeep
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Karter Koruma

ben aracı teslim alırken istediğimde, " zaten sıfır araba istanbulda kullanıcaksınız ne gereği var ki? " denildi :D

Ben aracımı 2012 Mayıs ayında aldım. Yaptığım ön sözleşmede karter koruma hediye yazıyordu. Aracın 1. Yıl bakımını yaptırdım bir de baktım krater koruma yok araçta. Acenteyi arayıp sorucam hemen. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? 2012 de hediye olarak aldınız mı karter korumalarını.

gr_avci link' Alıntı:
Ben aracımı 2012 Mayıs ayında aldım. Yaptığım ön sözleşmede karter koruma hediye yazıyordu. Aracın 1. Yıl bakımını yaptırdım bir de baktım krater koruma yok araçta. Acenteyi arayıp sorucam hemen. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? 2012 de hediye olarak aldınız mı karter korumalarını.

Ben hediye olarak almıştım aracımı teslim alırken. 2012 ağustos

Bende hediye olarak aldım 2012 Temmuz. Ama aracı teslim alırken kontrol etmiştim keşke sizde etseydiniz !

Stskeep link' Alıntı:
Delikler görünüyor evet ama yanında verdikleri vidalar v şeklinde ve 2013 araca uymadı, yada sanayiideki usta uyduramadı.
REİS38 sizde bilgi verirseniz sevinirim, taktırabildiniz mi?

henüz taktırma fırsatım olmadı hafta sonu olur muhtemelen ve burada belirtirim durumu

Teşekkürler reis38
Biz aracı aldığımızda SIFIR hediye ile aldık, zorlada çingenelik yaparakta hediye almak istemedik.
Teklif sunduk reddedildik :D

arkadaşlar bugün serviste yaptırdığım ilk bakımda servis karter korumamın olmadığını taktırmam gerektiğini söyledi tabi tahmin ediyordum... fiyat oalrak 200 tl verdi bende 60 tl ye satldığını işçiliğin o kadar tutmayacagını soyledım.. Kesinlikle internette satılanın vidaları bir birine uymuyor açıklık kalıyor vsv s dedi.... Ne diyorsunuz öyle mi ona göre alıp dışarıda taktırmak istiyorum yoksa karter korumasız devam...

wave61 link' Alıntı:
arkadaşlar bugün serviste yaptırdığım ilk bakımda servis karter korumamın olmadığını taktırmam gerektiğini söyledi tabi tahmin ediyordum... fiyat oalrak 200 tl verdi bende 60 tl ye satldığını işçiliğin o kadar tutmayacagını soyledım.. Kesinlikle internette satılanın vidaları bir birine uymuyor açıklık kalıyor vsv s dedi.... Ne diyorsunuz öyle mi ona göre alıp dışarıda taktırmak istiyorum yoksa karter korumasız devam...

http://www.opelgm.com/Opel-ASTRA-J-Sac-Karter-Muhafazasi,PR-971.html

Daha once kullananlar vardi urun ayni.
Bence burdan alip taktirin.

Linkteki ürün alıp sanayide taktırdım sıfır arabama, nisan ayından beride takılı hiçbi sıkıntı olmadı :)

sanayi de  kaca bu işi mal edeceğiz malzemeyi alıp kime gideceğiz ve bu vidaların yerleri hazır mı hiç bilmeyen biri takabilir mi yoksa delineek mi bir yer?

Geri