Karter Koruma

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Stskeep
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Karter Koruma

bide ebatları standart zaten astra j için uyarlanmış  fiyatı bile değişmemiş 2 ay önce aynı siteden aldım

İstanbul Avrupa yakasında nerde bulabilirim karteri...sevis hariç

Mahmutbey yolu üzeri şendurak karşısı no:251 Kocasinan/İstanbul

Berat Opel Yedek Parça Satış Hizmetleri

Opelgm sitesinin satış yaptığı yer burası, ben internetten alıcaktım araştırdımki evimin dibindeymiş :) Ben şahsen buradan alacağım. ve gidip taktıracağım

önden çarpmalarda arac motorunun yolcu kabinine zarar vermemesi için kulaklarından kurtulup aşağı düşmesi gerekir. Yurt dışında logar kapakları düzgün yollarda refuj aydınlatmaları sağlıklı olduğu; lastigi patlayan komyoncular taş parçası yerine reflektör koyduğu için kartel koruma kullanılmaz. Ülkemizde ne yazık ki olmazsa olmazlardan. Karter korumanızı taktirirken somun yada civata kullanırken direnci düşük plastik somun kullanırsanız en azından olası bir büyük kazada motor bloğunun size zarar vermesini önlemiş olursunuz.

bende sipariş verdim bizim yollara önlem almak gerek malum araç zaten basık

Bugün opelgm'den satın aldığımız karteri aracımıza sanayide taktırdık, muhafazanın yanında verdikleri vidalar uymadı sanayideki usta  başka birşeyler uydurdu sağlam oldu :)

Stskeep link' Alıntı:
Bugün opelgm'den satın aldığımız karteri aracımıza sanayide taktırdık, muhafazanın yanında verdikleri vidalar uymadı sanayideki usta  başka birşeyler uydurdu sağlam oldu :)

benim korumada geldi şimdi bizim vidalardamı uymayacak

Hepsi aynı bunların benim araçda insignia karter koruması mevcut hiçbir farkı yok ben 15.000 bakımda  taktırdım kaldırımda altını sürttüğümde içim çok şükür rahattı 200 tl gibi bir masraf cıkmadı ekstra 78 TL ödedim zaten motoru incelerken görüyorsunuz delikleri herhangi bir sorun çıkmaz.

Delikler görünüyor evet ama yanında verdikleri vidalar v şeklinde ve 2013 araca uymadı, yada sanayiideki usta uyduramadı.
REİS38 sizde bilgi verirseniz sevinirim, taktırabildiniz mi?

Fabrika çıkışı neden takılı değil ? arkadaşım dediği gibi kaza anında motorun aşağı düşmesi yolcu kabinine zarar vermemesi için takmıyorlarmış. Ama Türkiyede arazi şartları malum mecbur takmak lazım.

֖zellikle Erzincan bi Can Suyu çıkardılar başımıza her yer köstebek yuvası gibi ! Temiz toros varsa takas düşünüyorum  005hihih

Geri