Karter Koruma

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Stskeep
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Karter Koruma

wave61 link' Alıntı:
arkadaşlar belki garip olacak ama opelgm sitesinden sipariş ettiğim karter koruma gelince sanayide taktıracağım fakat sonrasında motorla ilgili misal ısınmadan kaynaklı bir sorun oluşur mu servis garanti dışı bırakır mı herşeyi geçtim kasko şirketi bu durumda olası bir kazada vs sorun çıkarabilir mi...Özellikle ısı konusunda sıkıntı olur mu

Hiç bir şey olmaz :)) Taktırın ve bakın keyfinize. Servisin taktığı karter koruma ile sizin aldığınız farklı değil. Kasko da anlamaz bile karter koruma olduğunu :)

sorularım gitgitde saçma bir hal alabilir :D bu alet geldiğinde bunu misal sanayiye gittiğimde hangi ustaya götürürüm yani şundan diyorum evvelki aracım da sıfır fiesta idi yani sanayi ortamını bilmem misal egzozcuya mı gitçem yoksa kaportacı mı o vidalama makinası olaacak onda falan???

Sanayide opel servisi yazanlardan birine girin takarlar zor bir parça değil zaten takması

Bende aracıma bu siteden aldım ve gayet memnunum.Somunları orjinal sıkıştırmalı somun Allah korusun kaza anında motorun düşmesini engelleyecek hiç bir durum söz konusu değil.Tırtıksız dübel mantığı ile çalıştığından yatağın içinde sıkışıyor üstten bir darbede yataktan sıyrılıp düşüyor.Fiyatı da gayet uygun.

Geri