Küllük & Tiryaki Seti

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Küllük & Tiryaki Seti

Bugün Tiryaki Setime kavuştum.

http://www.balkanopelparca.com/pinfo.asp?pid=1352  

Linkteki ürünün siparişinş Pazar günü verdim ve 2 gün içerisinde elime ulaştı. 30,76 TL fiyatı var. Teslimatı Balkan Opel yaptı. Kargo ücretide ödemedim. İstanbul içerisine teslimatı kendileri yapıyorlarmış. Teslim alır almaz montaj işlemlerine giriştim :) Cumartesi günü ameliyat olduğum için nefes almakta zorlanıyorum sırf o yüzden video çekemedim. Onun yerine fotoğraflar mevcut :)

ևakmak kısmının sökümüyle ilgili @hasanacar arkadaşımızın videosunun olduğu konu; http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=5955.0

Ben bu şekilde sökmedim. ֖nce videoyu izledim. İki adet tornavidayı kenarlardan tutarak sökmek çokta zor bir yöntem değil. Ancak ben herkesin orada çizikler oluşturmadan sökebileceğine inanmıyorum. şahsen orada çizikler oluşmasını istemedim :) Onun yerine takılı olan soketin iç kısımlarında iki adet tornavida girecek şekilde boşluklar var. ֖nce birine tornavidayı takıp çektiriyoruz. Sonra diğer boşluğa takıp çektiryoruz. Anında hiçbir zarar vermeden sökülebiliyor.

Birde forumda bir yerlerde dikkatimi çekmişti. Tam olarak nerede yazıyordu onu hatırlamıyorum. Yeni çakmak soketini taktığınız zaman çakmaklığa takılan şarj aletleri çalışmıyor diye birkaç arkadaş yorum yazmış. Benim kafamda tek soru işareti buydu. Hemen çakmağın montajından sonra ilk iş navigasyon cihazının şarj aletini takıp denemek oldu. Sorunsuz çalışıyor.

Herhangi bir sorunuz olursa cevaplamaya çalışırım. :)

ևakmağı sökmek için aşağıdaki fotoğraftaki kırmızı yuvarlaklara tornavidayı sokarak kendinize doğru çekebilirsiniz.

image51a.jpg

image2emk.jpg

image4tg.jpg

image5qo.jpg

imageagib.jpg

image4vg.jpg

image5mv.jpg

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Elinize sağlık, çok şık olmuş. :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

kürsad link' Alıntı:
Teşekkürler. Arabada sigara içmek yasak ancak bu küllük hoşuma gitti :)

Not: Sigara kullanmıyorum :)

Valla aklımdan da geçmişti, yine de sigara içirmeyin arabada demek ama haddime değil diye yazmamıştım, isabet olmuş. (:)

Bende aldım bu seti, küllüğü taktım, çakmağı hiç takmadım bile. Bende içmiyorum sigara, arabada içenide yuvarlıyorum aşağı. (:)

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende sigara içmiyorum ama şu küllük için bu setden alıcam galiba.. İçine bozuk para koymak için.... general_Dancing

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim ki tam komedi seti aldım sigarayı bıraktım

sem1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

küllük kabı güzelmiş kullanacak olsam bayiye çingeneşirdim :)  lakin koyulduğu yere  jel araba kokusu koyduğum için  yeri dolu

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de sigara kullanmıyorum ve araçta asla kullandırmıyorum ama ben de aldım bu setten. Herkeşlere tavsiye ederim   :)