Ladirenzo vs vialle liquidsi

Berkay arkadaşım LPG işini kafasına çok taktı. İzmir'de çare bulamayınca Ankara'da da baktırdı. Firma arkadaşı haklı bulduğu içim kitin birkaç parçasını garantiden yeniledi, gene olmayınca kiti komple değiştirdi. Her tamir en fazla 1-2 ay götürdü. Bir süre benzinle bin dediler onu da yaptı ama gene olmadı, en sonunda sistemi komple başka bir markanın kiti ile cebinden masraf ederek değiştirdi. Bakalım bu kitten bir sıkıntı yaşayacak mı? Gözlemlediğim kadarıyla genelde LPG'den (fiyatı hariç) çok fazla memnun olan yok, vatandaş imkanı olsa benzinden şaşmaz, zaten LPG fiyatı 3 TL olsa millet hemen benzine geri döner, bu da benim görüşümü doğrular.

bu lpg den memnun olmayanları anlamıyorum,iyi bir ustanın yaptığı sistem sorunsuz çalışır ben 2000 cc calibraya 8 sene benzinle bindim şimdiki aklım olsa derhal lpg ye geçerdim,su an kullandığım 2.5 v6 da ALLAH a şükür hiç sorun yaşamıyorum benzinde mi lpg de mi kullanıyorum farkında değilim ve çok da memnunun zira benim canavar benzini fazlasıyla tüketir sadece sabahları çalıştırmada 1-1.5 ayda 100 TL lik benzin tüketiyor demem o ki lpg her acıdan iyidir işinin ehli biri tarafından projelendirilirse mesela bu atiker gold mudur nedir omegacılar ekseriyetle onu taktırıyor şikayeti olanı duymadım

imkanı olan dizel alsın. sorunsuz hiç lpg kullanmadım.
kullandığım markalar: voltran, zavoli, teleflex gfi,prins ve şimdi de landirenzo. landi de yolda giderken normal devir de benzine geçiyor. bilecikteki ustam çözemedi yarın (cts günü) marmara bölge bayisine bursaya gidiyorum.

bursada ayarlar yeniden yapıldı sorun çözüldü: map veya beyin gibi bir sorun çıkmadı çok şükür. bakalım bundan sonra ne olacak göreceğiz

Geri