Led Plaka Aydınlaması

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Led Plaka Aydınlaması

kenangokhan link' Alıntı:
Teşekkür ederim :) De tam olarak o siyah makaronun altındaki şeyi merak ediyorum bu ölücülere 25 Tl vermek içime sinmiyor :)

Muhtemelen bildiğin taş direnç vardır. Ama elektronik değerlerini net bilemem. 15 TL ledler olsa, dirençler 10 TL'ye gelir... Kendin yapsan 5 TL... Ama değeri bilmek, o taş direnci bulmak vb. var... Bence rakam çok da uçuk değil...

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben o satıcının diğer ürünlerini de görmüştüm. Sadece direncide satıyor. Sorun gündüz farinin 5w/21w  çift flament olarak çalışması. Direnç onu yapabilirmi?

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
Ben o satıcının diğer ürünlerini de görmüştüm. Sadece direncide satıyor. Sorun gündüz farinin 5w/21w  çift flament olarak çalışması. Direnç onu yapabilirmi?

Bu dirençle değil ampulle alakalı bir durumdur abi. Takılacak olan led ampul de çift yanma özellikli ise (ki led de olsa T20'ler bu nitelikte oluyor genelde) gece ve gündüz farklı tonlarda yanarak aynı göreve devam eder.

Direncin buna hiçbir şekilde, hiçbir etkisi yok. Direnç sadece akımı dengeleyerek: Normal ampulden daha az akım çeken ledi, normal ampulle aynı akımı çekiyormuş gibi göstererek sistemi kandırır ve arıza ışığı yanmasını engeller hepsi bu :)

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Bu dirençle değil ampulle alakalı bir durumdur abi. Takılacak olan led ampul de çift yanma özellikli ise (ki led de olsa T20'ler bu nitelikte oluyor genelde) gece ve gündüz farklı tonlarda yanarak aynı göreve devam eder.

Direncin buna hiçbir şekilde, hiçbir etkisi yok. Direnç sadece akımı dengeleyerek: Normal ampulden daha az akım çeken ledi, normal ampulle aynı akımı çekiyormuş gibi göstererek sistemi kandırır ve arıza ışığı yanmasını engeller hepsi bu :)
Recai biz bu işi yapacağız senle bak bu linkteki ürün 5/21w olduğu yazıyor ne dersin fiyat da uygun vereyimmi sipariş. dirençsiz çalışırmı bu?
http://www.aliexpress.com/item/Car-accessories-2PCS-W21-5W-T20-7443-24xSMD-5050-DC-12V-LED-Brake-lightsCar-Led-Light/1376528379.html

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
can taktın mı antenını
yok yahu yine takamadım bugun. dün gece nöbetçiydim hastanede sabah çıktım kızı kursa bıraktım eve geldim yatış o yatış akşam üzeri uyandım sonra misafir, fb-bjk maçı derken burdayız işte  general__p zaman yetmiyor bana yahu ama yarın işim yok heralde yarın arabayı yıkarım son takarım, aksilik çıkmazsa.  general_hoho

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yok yahu yine takamadım bugun. dün gece nöbetçiydim hastanede sabah çıktım kızı kursa bıraktım eve geldim yatış o yatış akşam üzeri uyandım sonra misafir, fb-bjk maçı derken burdayız işte  general__p zaman yetmiyor bana yahu ama yarın işim yok heralde yarın arabayı yıkarım son takarım, aksilik çıkmazsa.   general_hoho
yıkamana gerek yok sadece o bolgeyı temızlemen yeterlı olacaktır ben oye yaptım hatta sağlam olsun dıye ustunede kağıt bantla bantlamıştım baskı uygulamıştım uzerıne  5 dk ayırma yeterlı

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
yıkamana gerek yok sadece o bolgeyı temızlemen yeterlı olacaktır ben oye yaptım hatta sağlam olsun dıye ustunede kağıt bantla bantlamıştım baskı uygulamıştım uzerıne  5 dk ayırma yeterlı
Zaten yıkamam lazım 3 haftadır yıkanmıyor :'(

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Recai biz bu işi yapacağız senle bak bu linkteki ürün 5/21w olduğu yazıyor ne dersin fiyat da uygun vereyimmi sipariş. dirençsiz çalışırmı bu?
http://www.aliexpress.com/item/Car-accessories-2PCS-W21-5W-T20-7443-24xSMD-5050-DC-12V-LED-Brake-lightsCar-Led-Light/1376528379.html

Ampul çift kademeli (aslında fren lambası zaten) ama %90 dirençsiz çalışmaz çünkü CANBUS uyumlu olduğuna dair bir bilgi yok. Hatta Canbus uyumlu olduğu söylenenler bile arıza ışığı yakıyor. Direnç şart.

İlla almak istersen ampulü oradan alıp direnci buradan temin ederek kullanabilirsin. Forumumuzda da bu şekilde kullanan birini tanıyorum.

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yok yahu yine takamadım bugun. dün gece nöbetçiydim hastanede sabah çıktım kızı kursa bıraktım eve geldim yatış o yatış akşam üzeri uyandım sonra misafir, fb-bjk maçı derken burdayız işte  general__p zaman yetmiyor bana yahu ama yarın işim yok heralde yarın arabayı yıkarım son takarım, aksilik çıkmazsa.  general_hoho

Abi sen adresi ver ben gelip takıcam valla az kaldı :D