megane alacagim fikrinize ihtiyacim var

ayağının ucuyla dokunsan çivi gibi çakılyorsun.. tabiki mecbur kalınca alışırsın ama ben uğraşmadım zaten 120 araçlık filo vardı şirkette değiştirdim

2005 Megane'ı ilk kullandığımda saatte 10 km hızla giderken frene bastım ve göğsümle direksiyon birleşti :D evet çivi gibi çakıyo ama bunu atlatmak için sadece araba üstünede 1 2 saat yeter en azından ben öyle alıştım..bide benim hatam otomatik vites arabada frene mal gibi sol ayakla bastım :D

aslında mesele alışamamak değil yaklaşık 40bin tl lik bir arabada neden bu tür şeylere renonun önem vermediği çünkü tüm kaliteli araçlarda pedallar serttir.. ben fiat ve renaultta bunu gözlemledim sadece hadi fiat diğerlerine göre bütçeye uygun araçlar yapıyor o oradan kurtarıyor da renault un dikkat etmesi gerek..
estetikten yoksun süpürge sapı gibi uzun vitesler torostan kalma ve hala da öyle

Bak orda haklısın işte..bi arabada iç ve dış estetiğe çok önem veririm ve en nefret ettiğim şey o süpürge sapı gibi uzun vitesler..Aslına bakarsan fren konusundada haklısın daha az hassas olsa güzel olurdu..

Pedal felan bunlar teferruat arkadaslar vectrayla dogmadim tofastan indim vectraya bindim onada alistim onada
bunada alisiriz heralde
benim problemim 85bg arac bogulurmu yoksa orta sinif bir tatminmi saglar

1300+ kg olan bi araçta heleki sw ise 1.5 dci motor orta düzey bi tatmin sağlayacaktır diye düşünüyorum..Ama şu da varki yaptığım araştırmalarda millet 1.5 araçlarından memnun ama sw'dan pek emin değilim..daha fazla yorum yapmicam çünkü kullanmadığım bi motor..

çok bir performans beklentin yoksa vasat derecede tatmin verir zaten şehir içi sorun olmaz ayrıca dizel torktan kurtarıyor kendini beygir gücünden ziyade.. çok sorun yaşamayacağını düşünyorum bu konuda..
boğulmaz ama çoşmayacağı da bi gerçek

1539 kg ağırlığında 1.6 110 beygir otomatik iri cüsseli araç sizce hantal mıdır???
bence gayet iyi topukluyor picassodan bahsediyorum
sw meganda iyi gider bence ralli yapmıyacaksınız nede olsa bu araç ekonomi için alınıyorr ama 105 lik tercih nedeni olabilir

arkadaşım dediğini aracı sürmediğim için yorum yapamam ama yol gösterebilirim ben alıcak olsaydım bayiye galeriye gitmezdim onlar satmak için her şeyi derler gidiyor uçuyor da derler satış üstünden komisyon alıyorlar.. sattıkdan sonra senide bir daha görmiycekler..

sana tavsiyem bunu en net renault servislerine yolun düşüser yada renault ustası varsa tanıdık bir şekilde onla sohbet esnasında sor arabanın sana ciğerini anlatırlar...

2005 Megane'ı ilk kullandığımda saatte 10 km hızla giderken frene bastım ve göğsümle direksiyon birleşti :D evet çivi gibi çakıyo ama bunu atlatmak için sadece araba üstünede 1 2 saat yeter en azından ben öyle alıştım..bide benim hatam otomatik vites arabada frene mal gibi sol ayakla bastım :D
usta senın gene ıyıymıs ben ılk kez otomatık aracın dıreksıyona oturdum basıyorum basıyorum gıtmıyo arac ayak alısmıs debrıyaja tabı sol ayakla debrıyaja basar gıbı frene basmısım:)
usta 4000 tl cok buyuk bı rakam gercketen bıde ben olsam sıfır arac alıp bı ton vergı vermektense arastırr sole 1000 2000 km de bı arac alırım hemde 105 lık olanlardan...

Geri