megane alacagim fikrinize ihtiyacim var

şimdi bakdım aracın resimlerine beyazı çok güzel ben zaten tourer hastasıyım farketmez marka model bütün tourerların duruşu şahane bu işin piri zaten esasen volvo ve audi dir renault falanda tourer sektörüne girmiş güzel olmuş.. opelin tourerlarıda çok güzel vectranın insignia nın..

ya bu renoyu niye bu kadar çok kötüleyen var anlamıyorum kulaktan dolma bilgilerle sürekli reno kötü reno ya binilmez sorun çıkarır. bizde vardı 2001 megane 1.4 16v sıfır çektik.Vectrayı alınca ağustosta sattık 9 yıl boyunca 1 kere bile bakın 1 kere bile arıza yapmadı 1 kere bile sorun çıkarmadı biz sadece. yağını filtrelerini değiştirdik. yol tutuşuda sağlamdı güvenliydi frenleri deseniz oda öyle. renodaki atiklik de ayrı bir mevzu sağlam motorları var . bizim aracın plastik aksamları sapasağlamdı ne 1 kir nede 1 iz vardı.Önemli araca nasıl baktığınız.Gerisi hikaye

ya bu renoyu niye bu kadar çok kötüleyen var anlamıyorum kulaktan dolma bilgilerle sürekli reno kötü reno ya binilmez sorun çıkarır. bizde vardı 2001 megane 1.4 16v sıfır çektik.Vectrayı alınca ağustosta sattık 9 yıl boyunca 1 kere bile bakın 1 kere bile arıza yapmadı 1 kere bile sorun çıkarmadı biz sadece. yağını filtrelerini değiştirdik. yol tutuşuda sağlamdı güvenliydi frenleri deseniz oda öyle. renodaki atiklik de ayrı bir mevzu sağlam motorları var . bizim aracın plastik aksamları sapasağlamdı ne 1 kir nede 1 iz vardı.Önemli araca nasıl baktığınız.Gerisi hikaye
ben sahsım adına cevap vereyım hayatımda kullandıgım en kötü arac megandır
renault demıyorum megan dıyorum yoksa alırsın renaultun diğer modellerını mesela lagunasını ya da artık uretılmeyen ama hala cok ozel olan safranını ya da koylerde jeeep nıyetıne kullanılan 12 sını ona söz edemem ama megan ıgrenc otesı bır otomobıl bana gore

ben sahsım adına cevap vereyım hayatımda kullandıgım en kötü arac megandır
renault demıyorum megan dıyorum yoksa alırsın renaultun diğer modellerını mesela lagunasını ya da artık uretılmeyen ama hala cok ozel olan safranını ya da koylerde jeeep nıyetıne kullanılan 12 sını ona söz edemem ama megan ıgrenc otesı bır otomobıl bana gore

saygı duyarım.

Fransızın iyi araçları var mesela bu tourerı beğendim.. ben ayırt etmiyorum renault pegeout diye birbirleriyle çok paslaşıyorlar çünkü teknolojilerini ve işçilik kaliteleride aynı..

renault ya gelirsek çok üst segmentteki araçları dışında safrane gibi laguna gibi ki lagunanında bir satsın diye getirtdikleri boş kutu gibi versiyonu var onu kast etmiyroum segmentine yakışan dolulukda olan dolu modelini diyorum.. onlarada bir lafım yok ama o araçların fiyatlarıda mercedes bmw fiyatlarına yaklaşıyor..

yani renault kaliteli araba yapdımı fiyatıda epey pahalı oluyor alman luxury sınıfındaki araçlarla eş değer oluyor o zamanda reanult almanın bir esprisi kalmıyor..

ama onun dışında işçiliği olmayan donanımı malzeme kalitesi olmayan araçlara iyi diyenler meganlar ve işde bürüsü megan gibi ıvır zıvır modelleri var renault nun ya ömrü boyu bindiği tek araç renaultdur yada renault denginde araçlara binmişdir yada başka bir nedeni vardır yoksa savunulucak araçlar değil hiç bir şekilde.. bu arada senin yazından alıntı yapdım kemal kardeşim ama seni kast etmiyroum katiyen yanlış anlama..

Son düzenleme:
tesekkur edrım ben de saygı duyarım fıkrınıze kaldı kı sız kullanıcısıymıssınız benmeganı bir sene kullandımbegenmedıgım hususlarını yazmam gerekırse bir kere bir aracın fren tertıbatı bu kadar kötü olamaz o fren acemı bır kullanıcıya kaza yaptırır,hadı onu gectım farklı bır aracın yol tutusuna aldanıp meganla aynı varyasyon ve varyeteyi yaparsanız megan sızı yarı yolda bırakır ve bu da hayatınıza malolalbılır ALLAH korusun,baska bır dezavantajı herhangı bır muadılı dızel bır aracla kıyaslarsanız kı bu ne olursa olsun perfornmans olarak nal toplar bunlar benım sahsı fıkrımdır baskası farklı beyan eder ben de saygı duyarım ama sahsen 90 kusur model 140 lık bır lagunam olsa bana takas teklıf etse hayır deme cunkı o farklı bır makına ve cok ozel...

tabi herkesin kendine göre düşünceleri zevkleri vardır bişey diyemeyiz.ama ben seviyorum ya megane 1 i :D

arkadaş megane sedan aldı 2009 da sıfır. vergi indirimi varken. 3 kere kaza yaptı. frenleri sorunlu diyor. taksicilerde öyle diyormuş.

Megane daki bu problemi bir arkadaş yaşadı firmamızda ve ciddi kaza atlattı.Senden duyduklarımla beraber tesadüf olamayacağına kanı getirmeye başladım.

Aşağıdaki resim 2010 Fluence arka kapı döşemesinden detaydır.Dikkat ederseniz fitilin kendisi kadar(1.5 cm kadar) bir boşluk mevcut.İncelediğim 3 ayrı araçta aynı durum vardı.Gördüğümde şaşkınlıktan foto almıştım ve duruyordu , size nasipmiş:)

Megane -fluence vs. Hepsinide kullandım ve yakından biliyorum.Benden uzak olsun.Firma kiralayıp verirse binerim başka türlü çok zor.

Megane 1 in elinden öpsün megane 2 ve fluence .

Uploaded with ImageShack.us

Megane daki bu problemi bir arkadaş yaşadı firmamızda ve ciddi kaza atlattı.Senden duyduklarımla beraber tesadüf olamayacağına kanı getirmeye başladım.

Aşağıdaki resim 2010 Fluence arka kapı döşemesinden detaydır.Dikkat ederseniz fitilin kendisi kadar(1.5 cm kadar) bir boşluk mevcut.İncelediğim 3 ayrı araçta aynı durum vardı.Gördüğümde şaşkınlıktan foto almıştım ve duruyordu , size nasipmiş:)

Megane -fluence vs. Hepsinide kullandım ve yakından biliyorum.Benden uzak olsun.Firma kiralayıp verirse binerim başka türlü çok zor.

Megane 1 in elinden öpsün megane 2 ve fluence .

Uploaded with ImageShack.us
emrem bizim firmada 10 tane dısel kıralık vardı ıclerınde megan2 de vardı hepsı sıfırdı ben megana bınmemek onunla seyahat etmemek ıcın kendımı yırtardım beklerdım kı dıgerlerı gelsın o dıgerlerı de cıtroenc4 en ıyısı bır vasatı opel corsa onun vasatı peugeot 307 onun vasatı peugeot 206 hepsını 1 sene kullandım sırf fren tertıbatından megandan nefret ettım hızlanamamsı yol tutamaması onemlı degıldı ama frenı kutuk gıbı kullanımı ınsanı canından bezdırır yetenekte :D

Geri