megane alacagim fikrinize ihtiyacim var

arkadaşım dediğini aracı sürmediğim için yorum yapamam ama yol gösterebilirim ben alıcak olsaydım bayiye galeriye gitmezdim onlar satmak için her şeyi derler gidiyor uçuyor da derler satış üstünden komisyon alıyorlar.. sattıkdan sonra senide bir daha görmiycekler..

sana tavsiyem bunu en net renault servislerine yolun düşüser yada renault ustası varsa tanıdık bir şekilde onla sohbet esnasında sor arabanın sana ciğerini anlatırlar...

cok iyi fikir
tesekkurler

usta senın gene ıyıymıs ben ılk kez otomatık aracın dıreksıyona oturdum basıyorum basıyorum gıtmıyo arac ayak alısmıs debrıyaja tabı sol ayakla debrıyaja basar gıbı frene basmısım:)
usta 4000 tl cok buyuk bı rakam gercketen bıde ben olsam sıfır arac alıp bı ton vergı vermektense arastırr sole 1000 2000 km de bı arac alırım hemde 105 lık olanlardan...

baskan senin dediignide yaptim aradim taradim ama yok zıkkmın ikinci el 2000 3000 de bir ikinci eli. antalya kumlucada bir hocada var 2010 model 7500 km 105likten ama 40750 istiyor ee hem 2010 hem ikinci el 750 fazla veriyim hem ilk ben bineyim varsin 85 lik olsun diye dusundum

4000 tl lik fiyat farkı var demişsiniz ama sizin baktığınız galiba Mégane Sport Tourer Expression 1.5 dCi 85 bg
105lik sadece Mégane Sport Tourer Privilège 1.5 dCi 105 bg donanımı ile satılıyor aradaki 4000 tl lik fark hem güç hemde donanım farkından kaynaklanıyor
müzik sistemi privalage daha iyi 140w 4 tweter 3d sound diğer,nde 60 w 2 tweter
deri direksiyon ve bej döşeme exp. ise gri döşeme
bluetooth var priv da
elektronik park freni var priv
aslında daha farklarda var ma o farkları sizteknoloji paketi alıyorsunuz

reno sitesinden aldığım fiyata göre
Mégane Sport Tourer Expression 1.5 dCi 85 bg teknoloji paketli 43.400
Mégane Sport Tourer Privilège 1.5 dCi 105 bg 46900

aradaki fark 3500tl civarı
artı güç elektronik park freni deri direksiyon bluetooth bej döşeme müzük sistemi gibi farkları var

şu an corsa da 70 ile 95 bg arasındaki fiyat farkı 2000 tl

usta senın gene ıyıymıs ben ılk kez otomatık aracın dıreksıyona oturdum basıyorum basıyorum gıtmıyo arac ayak alısmıs debrıyaja tabı sol ayakla debrıyaja basar gıbı frene basmısım:)
usta 4000 tl cok buyuk bı rakam gercketen bıde ben olsam sıfır arac alıp bı ton vergı vermektense arastırr sole 1000 2000 km de bı arac alırım hemde 105 lık olanlardan...
İlk kez otomatik kullanmışsınız. Otomatik kullanırken tam olarak neler hissettiniz ? Otomatik kullandıktan sonra ''otomatik manuelden daha iyimiş'' diye düşündünüzmü ve kullandığınız hangi araçtı ?
Çok merak ettim o yüzden soruyorum :)

neden reno ?? daha çok seçenek düşünmelisiniz bence.. ben olsam okadar parayı renoya vermezdim yanlış anlamayın sadece bir fikir...

bugun sizin alacanız arabayı konyada gördüm acayip bir estetiği var arabanın çok güzel çok hoşuma gitti hele dizeldeki o turbo sesi yokmu fiiiiffff diye uzadı gitti rengi koyu griydi xenon farlıydı acayip birşeydi hasta kaldım makineye ama ben olsam sizin yerinizde mutlaka ama mutlaka 100 bg likten alırdım 2.ci el satarken zor olur diye düşünüyorum. ben olsam 2.ci el alıcısı olarak 85 bg lik hayatta almam madem 2.ci el alıyorum daha güçlüsünü almak isterim o yüzden 100 bg liği tercih et en azından tork u da fazladır 100 bg liğin daha fazla haz alırsınız arabadan. üstelik sw bir araç 100 bg turbo dizel rahat taşır torku sayesinde. 100 bg alın siz gerisine karışmayın

Arkadaslar
Vectrami sattim yeni bir arac alacagim opel degil ama baska kimse olmadigi icin size sorma ihtiyaci duydum gercekten yorumlariniz benim icin cok degerli

Bugun sarilar otodan Aralik 5 teslim tarihli Megane Sport Tourer 1,5 dci 85bg Teknoloji paket dahil icin 41.500 tl fiyat aldim pazartesi gunu 5000 tl kapora yatiracagim ve kalanini ay sonuna kadar odeyecegim
sizce nasil ?

Tesekkurler
arkadaşım öncelikle hayırlı olsun çok yakar diye sakın düşünme 85hp.lik 1.5 dci.lerin torkları gayet iyi seni üzmez anladığım kadarıyla az yaksın aile arabası olsun diye düşünmüşsün agresiflik aramıyorsan ideal bir karar işyerinde var aynısı mazotu kokluyor adeta gidişi yeterince iyi doğru bi karar hayırlı olsun;)

annemde var 2003 10. aydan beri megane 2 dizel kullanıyorum. Porformansı iyi, ekonomisi mükemmel, motor yürüyen konusunda son dönemde bakımlarında gereken özeni vermesekte sıfır sorun. Kaldıki sen sıfır 2011 model alıcaksın kesin dahada geliştirmişlerdir. Araç ile ilgili olumsuz 2 yorumum var 1 vectradan sonra kalite hissini yakalıyamıya bilirsin. 2 beş yıldan sonra plastik aksamları kırılmaya başlıyor.

hevesını kacırmak gıbı olmasın ama keske hıc bulasmasan megana sıddetle cıtroen c4 önerırım
az yakıtsa az yakıt,güvenlikse güvenlik,yol tutussa zaten ıddıalı oldugu bır konu,guzellıkse zaten fazlasıyla megandan guzel fıyatsa zaten yakın ...

Geri