megane alacagim fikrinize ihtiyacim var

şimdi iş değişti megan 1 tabıı kı megan 2 den cok daha ıyı megan derken ben demınden berı 2 den bahsedıyorum :D

Ben zaten ondan bahsediyorum 2001 modeldi makyajlıydı bizim araç maşallahı vardı.Zaten çoğu kişiden megane 1 in megane 2 den daha sağlam ve sorunsuz olduğunu duyduk.Halada özlerim bizim ilk göz ağrımızdı ya hüzünlendim bakın şimdi :(

140 lık laguna artık yok 150 likler var onlarda 76 bin tl den başlıyor işde anlatmak istediğim olay buydu fransız kaliteli araba yaparsa fiyatı alman araçları kadar oluyor öyle oldumuda renault almanın bir manası ve esprisi kalmıyor..

140 lık laguna artık yok 150 likler var onlarda 76 bin tl den başlıyor işde anlatmak istediğim olay buydu fransız kaliteli araba yaparsa fiyatı alman araçları kadar oluyor öyle oldumuda renault almanın bir manası ve esprisi kalmıyor..
artık yok derken ? normalde calibra da yok ama bizde var, uretılmıyoru kastettın sanırım 140 lık lagunanın keyfı cok baska konfor ve guvenlıgıyle sayısız odul alan bır arac arkadasımda vardı full donanımlısı cok keyıflıydı

artık yok derken ? normalde calibra da yok ama bizde var, uretılmıyoru kastettın sanırım 140 lık lagunanın keyfı cok baska konfor ve guvenlıgıyle sayısız odul alan bır arac arkadasımda vardı full donanımlısı cok keyıflıydı

sıfır 140 lıklar artık üretilmiyor sen sanırım geçen seneye kadar üretilen 1.9 dci ları diyorsun onalr sanırım 140 lıkdı şimdi onun yerine 2.0 dci ları üretiyorlar 150 lik..

arkadaşlar bu megane sw alınır mı????
konu yine reno kavgası olmuşş
bence bizim ülke şartlarına göre üretilen iyi sw modellerden biri

herjes aynı marka arabadan ayn hazzı alamayabilirr o da ayrı renkler ve zevkler durumu

herjes aynı marka arabadan ayn hazzı alamayabilirr o da ayrı renkler ve zevkler durumu
hepimiz marka modele göre aldıgımız hazzı yazıp tartısacgız kı fıkrımız olsun yoksa calıbra alırken de bana ya manyak mısın o arac alınır mı dıyen cok oldu onemlı olan aracı almak maksadı ne bu aracı neden alıyorsun sevıyor musun marka fanatıklıgın mı var,performansı mı ıyı,yakıtı mı ıyıiguvnlıgı mı ıyı,fıyatı mı ıyı .... ben dızel alacak olsam kesınlıkle c4 alırım baskası baska alır e fıkır beyanı da tatlı kavgaya donusuru o kadar da olur ...son kere fıkrımı yazayım ben olsam megan2 almam

bu normal station wagon değil tourer biraz farklı bunlar cross counrty sınıfına giriyor yani suv klassmanına da biraz giriyor..

bence şahsi fikrim güzel renault güzel bir iş başarmış bu araçda.. tourer sınıfı araçlar ama hiç bir zaman türkiyede ikinci elde fazla kesim yapan tutan araçlar değildir uzun vadeli kullnımlar için ideal..

o 140 lık laguna volvo motordur...aynı motoru volvoda kullanmıştır..ama özel bir araç olduğunu kabul etmek lazım..Megana gelince,işçilik yönünden pek tatmin etmeyebilir ama motor olarak güzel..bizde 100 lük dci megane var..kendi aracımla kıyaslarsam iç mekan konfor olarak zayıf..plastik kaliteside öyle..zaten opelden sonra renoya binince hemen anlıyorsunuz..motor olarak 85 bg in hantal kalacağını düşünmüyorum..renonun dizeli bizim 1.3 lere benzemez..canlı ve ataktır..turbo boşluğuda yoktur..bizim yokuşlarda kamyon arkasında 2.viteste çektiğimiz sıkıntıyı onlar çekmez..klima açıkta olsa farketmiyor..tırmanıyor..bu motorun 65 liğini reno yıllardır kangolarda kullandı..o araçların hepside yük taşıdı..hatta yollardaki eski kasa kangoların çoğu 65 liktir..sonuç olarak niyetlendiyseniz alın....imkanınız varsa 105 liğini alın..bakın 1.3 opel kullanıcıları bile keşke 1.6 olsaydı gücü de 105-110 olsaydı demiyor muyuz?..karar sizin..

cengiz abii sen de haklısın ama arkadaş megane sw hakkında bilgi sormuş ve bu yeni bir model c4 ler bence piayasasının altında giden bir araç bir focustan bence hiç bir farkı yok ama siz konuyu lagunalara kadar getirmişsinizz

bu normal station wagon değil tourer biraz farklı bunlar cross counrty sınıfına giriyor yani suv klassmanına da biraz giriyor..

bence şahsi fikrim güzel renault güzel bir iş başarmış bu araçda.. tourer sınıfı araçlar ama hiç bir zaman türkiyede ikinci elde fazla kesim yapan tutan araçlar değildir uzun vadeli kullnımlar için ideal..

normal sw ne farkı varr sadece farklı markaların aynı ürünlere farklı isim vermesinden başka bişey değil

Geri