Okuma Lambası Modifiye Yeni

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Cosmo1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Okuma Lambası Modifiye Yeni

Bugün sipariş etmiş olduğum makyajsız kasanın ön okuma lambası elime geçti.

daha önceden önden çıkan okuma lambasını arkaya takmıştım. bu şekilde arka okumasının açma kapama düğmeleri kırmızı aydınlatmalı olmuş, okuma lambasıda 3 lü olmuştu.

xh1x.jpg

yeni gelen okuma lambasında ambiyans yada astra h daki adı ile comfor ledi mevcut. Okuma lambasını takmadan önce resimlerini çektim.

k7yi.jpg

bcnm.jpg

ön okuma lambasındaki ambiyans ışığı çok küçük ama ışık şiddeti yeterli

24ot.jpg

t7eq.jpg

ambiyans ledinin ışığı vitesin tam üzerine vuruyor ve vites topuzundaki kromajlı kısım ve rakamlar gayet güzel parlıyor. resimleri flash kullanmadan cep telefonu ile çektim. en azından fikir verecektir.

xc9h.jpg

i4h1.jpg

[img=800x588]http://imageshack.com/a/img545/4557/17to.jpg[/img]

bu arada fiyat sormuşsunuz ama malesef son kullanıcıya satışı ne kadar bilmiyorum. ben geliş fiyatından aldım.

arka okuma lambası olmayan edition araç sahibi arkadaşlar  da okuma lambasını yapabilirler ancak; okuma lambasının geçtiği plastik çerçeve tavan döşemesi ile beraber geliyormuş. çıkmacılardan bulup; tavan döşemesini keserek yapma şansları var. kısmetse tüm parçaları temin ettik; Ankaraya geldiğinde bi iki hafta içinde yavuz un arka okuma lambasını da halledeceğiz...

'' bu arada fiyat sormuşsunuz ama malesef son kullanıcıya satışı ne kadar bilmiyorum. ben geliş fiyatından aldım.''

sn cosmo sakıncası yoksa geliş fiyatını alabilirmiyiz...
lamba değişiklikleri güzel olmuş iyi günlerde kullanın.

Yakında edition aracımın arka yolcu okuma lambası da olacak :) fenerden kurtulacağız :)

ercan_0636 link' Alıntı:
sn cosmo sakıncası yoksa geliş fiyatını alabilirmiyiz...
lamba değişiklikleri güzel olmuş iyi günlerde kullanın.

satış fiyatı 120 tl civarında olması lazım

Nereden temin edebiliriz bilgisi olan varmı

yavuzozkan link' Alıntı:
Yakında edition aracımın arka yolcu okuma lambası da olacak :) fenerden kurtulacağız :)

Nasıl ? Ben de isterim :)

Geri