Opel Antara / Ford Kuga / Audi Q5 / BMW X3 / VW Tiguan ???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan UMUT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hangisini tercih edersiniz

• Kullanılan toplam oy
    62
Yüksel Hyundai Tucson Kia Sportage kıvamında derken aynı sınıfa koymadım yanlış anlamışsın tabiki onlardan daha kaliteli bir suv ama diğer Q5 X3 Kuga gibi rakiplerinin arasında çok sönük bir tasarımı var çok basite kaçılmış özellikle arkadan çocuk oyuncağı gibi hiçbir ağırlık yok araçta ayrıca 100.000ytl Antara için çok bence

x3 süper facelift olanıdahada güzel :):):)

BMW_X3_AC_Schnitzer.jpg

Yüksel Hyundai Tucson Kia Sportage kıvamında derken aynı sınıfa koymadım yanlış anlamışsın tabiki onlardan daha kaliteli bir suv ama diğer Q5 X3 Kuga gibi rakiplerinin arasında çok sönük bir tasarımı var çok basite kaçılmış özellikle arkadan çocuk oyuncağı gibi hiçbir ağırlık yok araçta ayrıca 100.000ytl Antara için çok bence
yorumlar kişiye göre değişir ama o kadarda sönük bi dizaynı yok aracı mümkün ise gidip bi incele inan bana yakından çok daha güzel okadar saldırgan duruyor ki ilk çıktığında dergilerde nette resimlerini görünce banada çok çirkin geldi dizaynı ama inanın bana yakından gerçekte çok çok çok güzel her detayı mükemmel içine oturduğunuzda farkı hissediyorsunuz opaza ilk geldiğinde gidip inceledim o derinin dokunduğunuzda verdiği his çok güzel mat krom yüzeyler (gerçek krom) çok dehşet neyse ben derim bi gerçekte inceleyin işçilik malzeme kalitesi 100000ytlyi hakettiğini görüceksiniz bu para az bile X3 e ciddi bi rakip her açıdan

Geri