Opel Astra Hantal !

Astrayı ralli için mi alıyosunuz :) Zaten Büyük ölçüde bayanlar için tasarlanmış bi araç hız yapmak için alan yoktur sanırım

astra cdti'yı kimsenin ralli için aldığını sanmam. Bende ralli için almamıştım zamanında... Mesele asgari gereklerin sağlanması. Ki, sağlamıyor. Eşşek ölüsü gibi, hele yoğun İstanbul trafiğinin dur kalklarında, adamı kanser ediyor...

Son düzenleme:
ya bu astra dizeller yokuşta geri geri kalkamıyor diye okumuştum doğru mu?

ya bu astra dizeller yokuşta geri geri kalkamıyor diye okumuştum doğru mu?

ilginç, nerede okudunuz?
öyle olsaydı yokuşlarda aracı park ederken mahsur kalıp çekici çağırmazlar mıydı? :)

geri vites genellikle 1. vitesten bile daha küçük dişli oranına sahip olduğu için yokuşta daha güçlü çeker.

yani dediğiniz doğru olamaz..

ilginç, nerede okudunuz?
öyle olsaydı yokuşlarda aracı park ederken mahsur kalıp çekici çağırmazlar mıydı? :)

geri vites genellikle 1. vitesten bile daha küçük dişli oranına sahip olduğu için yokuşta daha güçlü çeker.

yani dediğiniz doğru olamaz..

forumlardan birinde okumuştum, bende sizin gibi düşünüyorum ancak kullanan birisinin cevap vermesi daha iyi olur

bizzat yaşadım. kalkıyor tabi kalkmaz olur mu ama önünüz doluysa yer yoksa elfreniyle kalkmak daha güvenli olur çünkü direk öne doğru bırakabiliyor gaza abanmayınca..fazla yumuşak davranmamak lazım köklemek şart:D tabi bu dediğim yokuşun eğimi 45 derece falandı yanılmıyorsam:rolleyes:

Benim Arabam 2011 Ama H Kasa Arabanın Balatalarından Duman Cıktı 4 Kişiydik Dik Rampaya Park Ediyodum Cıktıda park ettim ama koku hala duruyo ve igrenc bi koku balata kokusu :p

Bazı acemice şöför hatalarını neden arabanın kabahati gibi yükleniyoruz onu anlamadım?

Geri