Opel Astra Hantal !

astranın kalitesi tartışılmaz focusa kıyasla...
bende benzinli alacak olsam focusa binmem

o paraya alınacak güzel araçlardan astra-h 1.3 cdti.. sessiz az yakıyor konforlu görünüm güzel sadece eksiği performansta onada katlanacak kişiler tercih ediyor zaten,

fakat benzinli seride Cruze ile aynı fiyat olması biraz şanssız yanı..

fordun plastikleri astrayla kıyas edince bi garip geliyor insana..

ben aracta konfor ve sesizlige önem veririm..yilarca bwm mercede ve son iki arabam ikiside omega kullandim cünkü mercedes ve bmw nin yarisi fiyat ama konfor hemen hemen ayni idi...ülkeme geldim yakit fahis oldugundan :D ufak araca karar verdim bunlarin icinde pego 408 toyota auris opel astra simdi unuttum bir marka daha vardi...sesizligi rahatligi opeli sectim..bu yadan sonra yaris yapacak halimiz yok...cocuklar okul yakinda bir daha uni yani :D

motor sessizliğinde toyotaaa.. ama orasından burasından gıcırtı tıkırtı geliyor

ya 1.3 motordan ne kdar performans bekliyebilirsinizki zaten turbosu olmasa bi hiç 1.3 (Kafadan Tahmin) 12-13 saniyede 100 den 200 kmh ye ulaşıyosa 1.6 7-8 saniyede ulaşıyo 2 side 200 yapıo ama benzinli araç gibi hızlı yükselemez 1.3 motor akıl var mantık var bnm arabayı dizel sanan bi arkadaşla dalga geçtm chipmi var die sormuştu herkezn arabası kendine gzl gidiyodur ama 1.3 ler ekonomik motor olmasına rağmen iyi gidiyor da benzinli bi araçla kıyaslamak saçma bence...

Yaw arkadaşlar buiş zevk meselesi, dolaylı yöndende bütçe meselesi. konu tartışılabilir bi konu ancak neden ayrı ayrı araçlar hakkında polemiğe giripte araç almayı düşünenlerin akıllarına durduk yere kurt düşürürsünüz anlamadım :) ben şahsen 1.6 dizel focusa binemem, uzun süre kullandım o aracı, kötlemiyorum ama bana biraz gürültülü geldi, ben benzinli araç tavsiye ediyorum. astra 14 küsür focus 11 küsür saniye, bunu neyle ölçmüşler acaba merak ediyorum. benimde aracımın teknik bilgilerinde yazan 11, ama ben 0-100 e 8 saniyede çıkıyorum. yapmayın arkadaşlar uzatmayın 2 araç içinde kurt düşmesin insanların aklına

hee nevar çıkmazmı :) focus nasıl 11 saniyede 100 e çıkıyorsa bende 8 saniyede çıkıyorum :) bunu her söylediğim arkadaş bu tepkiyi veriyor. 1.3 değil ama benimki :)
2. vites rahat 90 ;)

Son düzenleme:
Opc olmali o zaman senınki..
90 sahinler yapyor
astra 1.6 2.viteste 105..
2.0 vectrayla 2de 115 3te 160 4te 220 rahat..

Yaw arkadaşlar buiş zevk meselesi, dolaylı yöndende bütçe meselesi. konu tartışılabilir bi konu ancak neden ayrı ayrı araçlar hakkında polemiğe giripte araç almayı düşünenlerin akıllarına durduk yere kurt düşürürsünüz anlamadım :) ben şahsen 1.6 dizel focusa binemem, uzun süre kullandım o aracı, kötlemiyorum ama bana biraz gürültülü geldi, ben benzinli araç tavsiye ediyorum. astra 14 küsür focus 11 küsür saniye, bunu neyle ölçmüşler acaba merak ediyorum. benimde aracımın teknik bilgilerinde yazan 11, ama ben 0-100 e 8 saniyede çıkıyorum. yapmayın arkadaşlar uzatmayın 2 araç içinde kurt düşmesin insanların aklına

Kusura bakmayın ama şu kısma takıldım fabrika verisi 11 ama ben 8 saniyede çıkıyorum

Siz sürünce aracın gücü mü artıyor .Fabrika satarken dur şunu 3 sn daha yavaş gösterelim mi dedi . hani 0.3-0.4 sn civarı farklar olabiliyor bazen testlerde fln ama 3 sn biraz abartı olmadı mı :)
Araçta chip tuning var mı diyecem ama oda max 1 sn düşürsün 3 sn olayı imkansız

Geri