Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Astra Sedan aracın kaporasını vererek sipariş ettim. 20 Şubatta aracı teslim edeceklerini 3 Şubatta söylediler. Bu gün merak edip aradım. Araç gümrükteymiş bu gün gümrükten çıkar tıra yüklenirse hafta sonu ellerine gelirmiş vs.vs. Sabırsızlıkla bekliyorum açıkcası.. Şimdi gerek donanim haber forumunda gerek burda bir çok mesajı uzun zamandır okuyorum.. Herkes sorunları yazıyor güzel şeyler yazan çok az. Aracı henüz görmediğim ve kullanmadığım için ara sıra dehşete düştüğüm oluyor :) lakin araç elime geçtikten sonra ak koyun karakoyun belli olacak. O zaman daha rahat ve kapsamlı yazarım inş.

Kandilimiz mübarek olsun sedancılar.

Amin abi seninde ve tüm sedancıların...

Astra Sedan aracın kaporasını vererek sipariş ettim. 20 Şubatta aracı teslim edeceklerini 3 Şubatta söylediler. Bu gün merak edip aradım. Araç gümrükteymiş bu gün gümrükten çıkar tıra yüklenirse hafta sonu ellerine gelirmiş vs.vs. Sabırsızlıkla bekliyorum açıkcası.. Şimdi gerek donanim haber forumunda gerek burda bir çok mesajı uzun zamandır okuyorum.. Herkes sorunları yazıyor güzel şeyler yazan çok az. Aracı henüz görmediğim ve kullanmadığım için ara sıra dehşete düştüğüm oluyor :) lakin araç elime geçtikten sonra ak koyun karakoyun belli olacak. O zaman daha rahat ve kapsamlı yazarım inş.

Öncelikle hayırlı olsun aramıza hoşgeldiniz gerçekten büyük heyecan..:)Sorunlar yok bizde açıkçası:D

Tüm kardeşlerimin kandilini tebrik ederim....

Bu arada beğenmedim dedim ama yeni sedan o Kırmızı resimdeki ise fikrimi değiştiriyorum....

Arkadaşlar merhaba

Astra Sedan' ın yol sesi ve bozuk yollarda gelen tıkırtı sesleri durumu nedir acaba?
Ben bu aracı düşünmek aşamasındayım ama en çok dikkat ettiğim şey bunlar.
Bayide incelediğimde iç plastik kalitesini beğenmiştim. Ses izolasyonu ve tıkırtı sesi yoksa belki bu aracı alabilirim. O yüzden bilgileriniz benim için çok önemli.

Geri