Opel Corsa D - 1.2 Essantia

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:maden::sulanma::rakir: Çok sevindim bu cam kapanma olayına :) bunu bana söylememişlerdi teslimatta... :)

sis farı takma gibi işlemlere karşın pek bir kabiliyetim yok :)

O zaman iyiymiş yakıt bende bir önceki aracıma shell den alıyordum sürekli ol zaman shell'den devam

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:maden::sulanma::rakir: Çok sevindim bu cam kapanma olayına :) bunu bana söylememişlerdi teslimatta... :)

sis farı takma gibi işlemlere karşın pek bir kabiliyetim yok :)

O zaman iyiymiş yakıt bende bir önceki aracıma shell den alıyordum sürekli ol zaman shell'den devam

kapı acma tusuna basılı tutunca civciv bile cıkarıyor :sulanma:

:D

Kapı acma tusuna basılı tutunca cam acar , 2 kere basarsanız ardarda follow me acar , kapı kapama tusuna basılı tutarsanız cam kapatır

Arabadan ınerken kapınızı kapatmadan once selektor yapıp kapınızı kapatırsanız follow me devreye gırer 30 sanıye farlarınız acık kalır ve sonra kapanır ;)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oyyy oyyyy yapmış mğühendisler akşam deneyeceğim hepsini not alıyorum sımdı :) hehehehe öğreneceğim çok şey var desenize..bende boş araba aldım diyordum :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KAPI KOLLARINIZI Beyaaz boyamayıp, beyaz kaplama yaptırın :) atma falanda olmaz mis gibi hemde malıyetı daha dusuk , kendınız bılene yapabılırsınız :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yol bilgisayarı , dıjıtal hız ve devır gostergesı hersey var :) :D Yanlız yol bılgısayarını aktıf etırmek gerekıyormus ve ben gerek duymadıgımdan aktıf ettırmedım :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kitapcıgını okursanız eger kişiselleştirme menusu var , burdan hız sınırlama , gunduz farı vsvs birtakım ayarlar yapıyor ve anahtarınızın çipine kaydedıyor o anahtarda sızın ayarlarınızı kullanıyor ;)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapı acma tusuna basılı tutunca civciv bile cıkarıyor :sulanma:

:D

Kapı acma tusuna basılı tutunca cam acar , 2 kere basarsanız ardarda follow me acar , kapı kapama tusuna basılı tutarsanız cam kapatır

Arabadan ınerken kapınızı kapatmadan once selektor yapıp kapınızı kapatırsanız follow me devreye gırer 30 sanıye farlarınız acık kalır ve sonra kapanır ;)

Olcay kardesim bu cam olayına bende sasırdım.bu cam acma kapama olayı birde kapı 2 kere acmaya basma farları acıyormu acaba bende ? aracım 2012 astra essentia konfort.

İlker bey sizinde aracınız hayırlı olsun.cam filmi ve kapı boyama cok yakısacaktır. kapılardaki boya atma olacagını sanmıyorum.Olcayında dedigi gibi kaplamada yaptırabilirsiniz folyo ile.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olcay kardesim bu cam olayına bende sasırdım.bu cam acma kapama olayı birde kapı 2 kere acmaya basma farları acıyormu acaba bende ? aracım 2012 astra essentia konfort.

İlker bey sizinde aracınız hayırlı olsun.cam filmi ve kapı boyama cok yakısacaktır. kapılardaki boya atma olacagını sanmıyorum.Olcayında dedigi gibi kaplamada yaptırabilirsiniz folyo ile.

Açar dıye dusunuyorum balkondan bi deneyın :D

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açar dıye dusunuyorum balkondan bi deneyın :D

yok simdi balkondan denemiyimde sonra kapılar kapandımı die kuruntu yapar asagı inerim bosuna yorulurm :D yani kaparken selektör olayında acılıyor farlar ancak kapıları acarken hiç bilmiyorum denemedimde sanırım.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kişiselleştirme kısmını bu pazar günü geniş bir zamanda deneyeceğim zaten kitapçığı elime alıp başlayacağım kurcalamaya...

Kaplama en mantıklısi gibi duruyor.. bir iki ay içerisinde ekstraları yapmaya başlarım ufak ufak...maluk kasko falan masraf oldu.her ne kadar araba iyi fiyata gelmiş olsada.

Yol bilgisayarı benım ıcınde cok onemlı değil. yani en azından yol bilgisayarında yer alan veriler benim her dakika ihtiyacım olan veriler değil. Öyle olsa bir üst paket alırdım :)

Evet uzun yolda hız sınırlandırıı ikaz gerçekten yararlı olabilir.