Rakı'nın Tarihi...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Nida
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
savaş abi ankara'dan misafir kabul edermisin abi :D ben 3 yıldır ağzıma sürmedim ama :D seninle 2 tek atarım abi bu balkonda of of of of :D
Gelmezsen gönül koyarım. Kapım her zaman dostlarıma açıktır. 7x24 saat.

Gelmezsen gönül koyarım. Kapım her zaman dostlarıma açıktır. 7x24 saat.

Teşekkürler Savaş abicim henüz izmiri görmek nasip olmadı!.. Ama gelirsem kesinlikle arıycam sizi!.. Abi sen ankara ya geliyorsun sende bize haber etsende bi sohbet muhabbet mezeli bir ortam yapsak? :D

Savaş Abi çaktırmayım dedim ama.. Kordon ne kadar güzel olursa olsun, Karşıyaka'dan körfez'e rakı yuvarlamak ne kadar anlatılmaz bir duygu olursa olsun.. Boğaz'ın keyfi bambaşka ya :))) Muhtemelen Beykoz tarafları falan bu fotoğraf..
Canım çekti, evdeki Yeşil İzmir Rakısını açayım ben bu gece :)
Kim ne derse desin. Benim şimdiye kadar gördüğüm yerler içinde İstanbul Boğazı rakipsizdir. Gece manzarası, mehtap, yakamoz, bu üçlüyü Kordon'da göremezsin. O nedenle geceleri Kordon falan hikaye. Eskiden İstanbul Maltepe'deki evimizin balkonundan adaları seyrederdik. Şimdi binaların duvarlarını görüyoruz, her yer tıkış tıkış ev oldu. Artık yosun kokusu bile gelmiyor.

Teşekkürler Savaş abicim henüz izmiri görmek nasip olmadı!.. Ama gelirsem kesinlikle arıycam sizi!.. Abi sen ankara ya geliyorsun sende bize haber etsende bi sohbet muhabbet mezeli bir ortam yapsak? :D
9-10 güne kadar bir baskın yapmayı düşünüyorum. İki gün sonra evde kalorifer inşaatı başlayacak. Bitince tekerler döner. Kafamdaki plana göre Ankara-Adapazarı-İstanbul-Balıkesir-İzmir. Ondan sonra boya, badana, okullar, ramazan derken yaz sezonunu kapatırız.

9-10 güne kadar bir baskın yapmayı düşünüyorum. İki gün sonra evde kalorifer inşaatı başlayacak. Bitince tekerler döner. Kafamdaki plana göre Ankara-Adapazarı-İstanbul-Balıkesir-İzmir. Ondan sonra boya, badana, okullar, ramazan derken yaz sezonunu kapatırız.

Gözümüz yollarda bekliyoruz abi!..

içen içer içmeyen içmez içmeyenler de bu başlığı açıp okumaz, yorum yazmaz... böyle tavırların kimseye faydası yok. Karşıysanız, başlığı açıp okumazsınız olur biter...
katılıyorum..içmeyene saygı duyulduğu gibi içenede duyulmalı;)

ozaman sizden de ben rica ediyorum, +18 tarzı fıkralara girmeyin...

çünkü o tarz konularda genellikle fıkralar oluyor, ve tüm site halkının da bildiği üzere siz bu fıkralara karşı çıkıyosunuz..

bu arada, paylaşım için teşekkürler....

Son düzenleme:
ozaman sizden de ben rica ediyorum, +18 tarzı fıkralara girmeyin...

çünkü o tarz konularda genellikle fıkralar oluyor, ve tüm site halkının da bildiği üzere siz bu fıkralara karşı çıkıyosunuz..

bu arada, paylaşım için teşekkürler....
ne alaka bununla o konu:confused:allahım yaa şimdide bana mı taş atmaya başladınız:)

Son düzenleme:
Geri