"sevgili arkdaşlar"

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan osman76
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

osman76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2003 45000 km astra hb enjoy sp 'im var.Bunu 2006 model citiroen c 4 veya seat leon sport up ile değiştirmek istiyorum.Bu ik araç hakkında bilgi verir misiniz.Her konu kapsamı ile :confused: :confused: :confused:

c4 hakkında fikrim yok ama 1.6 motorlu olanını kullanmama rağmen leon kullanırken keyif alıyorum donanım olarakta gayet iyi...

c4 süper bi rarac tasarım olarak motrunu bilemiyecem ama dısarıdan cok güzel gözüküyor. ama yoltutusu konforunu bilemiyecem lon c4 dersenız kesınlıkle c4 benım gozumde

güncel

malesef benimde bilgim yok, ayrıca citroeni hiç sevmem

ben her iki aracada bindim.. c4 sanırım benzinli düşünyorsunuz.. bu durumda leon derim.. c4 bi süre sonra içi çok basit kalıyor gözünüzde..mutlaka leon derim ama leona geçmeden bi astra H alın şöyle elegance olsun.. sitede Gökhan_55 satıyor:))

leonu bilmiyorum ama bence C4 ün dizel motoru çok başarılı ağırlığına ve 1,6 dizel motoruna göre çok az yakıyor

ben her iki aracada bindim.. c4 sanırım benzinli düşünyorsunuz.. bu durumda leon derim.. c4 bi süre sonra içi çok basit kalıyor gözünüzde..mutlaka leon derim ama leona geçmeden bi astra H alın şöyle elegance olsun.. sitede Gökhan_55 satıyor:))

hayırlı satışlar olsun :D

Geri