"sevgili arkdaşlar"

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan osman76
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Leon biraz daha ağır basıyor sanırım ayrıca gökhan elinde kalacak o araba görde bak puhaha :D

C4 sınıfında lider araçlardan..

güvenlik olarak ön plana çıkıyor bence 1.6Hdi alcaksanız C4 alın leon aşırı basit bir araç.. malzeme kalitesi koltuk döşemelerine kadar çok kötü..

ikisi arasında seçim yapacak olsam C4 alırım.. ama tabi ben VTS alırım sizi bilmem :D

2 senedir c4 kullanıyorum bence cok güzel bir araç yol tutuşunun cok iyi olması onun en büyük avantajı ama bunu sağlamak için konfordan biraz taviz vermişler, şayet cok kilometre yapıyorsanız mutlaka dizelini alın derim biz şehir içi 1 depo ile yaklaşık 900 km yol yapıyoruz aslında az kilometre yapacaksanız da dizelini alın derim o zaman zaten benzinciyi 1-2 ay gibi bir süre unutursunuz depoyu fullerseniz şayet, araç muadilleri ile kıyaslanınca oldukça seri ve biraz da yüksek bu onu daha da keyifli hale getiriyor içi sade ama asla basit değil kısaca son zamanlarda kullanıp da memnun kaldığım ender araçlardan (opel corsa,peugeot 307,peugeot 206,ford focus kullandım) bunlar ile kıyaslarsak şayet kesinlikle c4 derim

ben olsam 2sinide alman C4 ün dizeli resmen traktör başka bişey değil ayrıca içi astrayla kıyaslanamacak kadar kötü göstergeleri biçimsiz direksiyonunun ortası sabit vs. vs. Leonun 1.6 sıda gitmiyo kim ne derse desin anca bağırıyo ayrıca çok boğucu bir içi var leonun tabut gibi

arkadaşlar yorumlar için saolun yorumlarınızın devamını bekliyorum gerçekten yardımcı oluyor :rolleyes: ayrıca gökhan astra f ın 10 nm

Son düzenleme:
arkadaşlar yorumlar için saolun yorumlarınızın devamını bekliyorum gerçekten yardımcı oluyor :rolleyes: ayrıca gökhan astra f ın 10 nm

anlamadım ki ne demek isteidğini?

astra h 10 numara demiş işte gökhan :D

ya sende benim gibi arabayı satacak zamanı buldun kardeş :) ederinin altında verirsen gelir leonunu baştan başa çizerim hemde çiviynen 10 numara çizik olur hehehehehe :D

Geri