Tshirt bedenleri

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hangi beden tshirt giyiyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    133
Bi X-L de ben alayım :D

Engin en çok talebin x largede olacağını söylediğinde inanmamıştım :D herkesi kendin gibi biliyon demiştim

Yeliz hanım bu t-shirtlerin fotografı var mı acaba ? İstek ve Tavsiyeleriniz bölümündeki konuda Photoshop örneklerini koymuşsunuz ama bende foto görünmüyor...

Son düzenleme:
tshirtlerin elimizde hazırı olmadığından resim koyamadık ama tarif edeyim :D
Siyah üzerine önde göğüs kısmında cep hizasında ufak logo ve opelim.net yazısı olacak.
sırtta ortalanmış büyük logo olacak. baskılar gri metalik renk tarzı olacak. siyah üstüne gri yani :D

tshirtlerin elimizde hazırı olmadığından resim koyamadık ama tarif edeyim :D
Siyah üzerine önde göğüs kısmında cep hizasında ufak logo ve opelim.net yazısı olacak.
sırtta ortalanmış büyük logo olacak. baskılar gri metalik renk tarzı olacak. siyah üstüne gri yani :D

Hmm tamamdır, tarif edince birden canlandı kafamda :D Sarı falan deniyorduda bende nerelerde giyebilirim diye düşünüyodum sarı T-shirt ü :) Siyah ve metalik gri süper tercih. Merakla bekliyoruz...

ortaya güzel birşey çıkacağını düşünüyorum sticker olayıda çözülüyor daha ne olsun :)

large giyiyorum.nasıl alacağız bilgi verebilir misiniz?

vücuda yapışan birşey olacağını sanmıyorum normal kesim kısa kollu bir t-shırt olacaktır muhtemelen.

ben diğer tarafada yazmıstım :D L olsun lütfen :D

Geri