Tshirt bedenleri

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hangi beden tshirt giyiyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    133
bana xl lazım..gerçi son günlerde eriyip gidiyorum.inşallah s olmayız.

bayaaa iri yarı bir siteyiz anlaşılan :D

:kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: walla kilo vermeden önce l hatta xl olan tshrit giyerdim ama şuan M giyoyorum şaka gibi ;) ama insan isteyince başarıor

henüz 80 üye beden belirtmiş. Demekki okadar çok isteyen yokmuş tshirt. 12000üye sayısı düşünülünce.

ya siz isteyenlere yaptırında :D:D hele hele o sticker ler bi gelsin range rovern arkasına yapıştıracam opelim.net die :) :)

m m m m ısterıııııııııııııııııııııııııımmmm bı tane :):):):D

Large ama Trabzon'dayım nasıl alacaz?

Arkadaşlar bugün tshirtleri basacak yere ödemeyi yapıyoruz onlarda dikim ve basıma başlayacaklar. elimize ulaşır ulaşmazda dağıtıma başlıyoruz. Hesap numarası vereceğiz. Hesaba ödeme yapanlar mesaj ile ad soyad adres ve beden bildirecekler bu şekilde de kargo ile dağıtım yapılacaktır.

Arkadaşlar bugün tshirtleri basacak yere ödemeyi yapıyoruz onlarda dikim ve basıma başlayacaklar. elimize ulaşır ulaşmazda dağıtıma başlıyoruz. Hesap numarası vereceğiz. Hesaba ödeme yapanlar mesaj ile ad soyad adres ve beden bildirecekler bu şekilde de kargo ile dağıtım yapılacaktır.

Hadi hayırlısı sonunda t-shirtlerimize kavuşacağız. :pon: :pon:

Hesap numaralarını bekliyoruz internet şubesinden yatıranlar dekontu e-mail de atabilirler ama zaten para yatıncaisim gözükür.

Geri