V E C T R A C ' Ler Buraya

Hoşgeldiniz, aracınızın aynısını Samsun bayisinde incelemiştim, bayılmıştım arabaya :)
rica etsem, aracın temiz olduğu zaman detaylı fotolarını çekebilirmisiniz?
Tabiki Çok Yakın Zamanda Güzel bir Mekanda Bir Tuning Dergisi İçin Çekimler Yapılacak Paylaşacağım.

teşekkürler abi. masrafı beğendim, çünkü babamın eline serviste bir fatura geçmişti, egsoz için 900 TL tutar yazıyordu, açıkçası biraz korkuyordum, içim rahatladı :D
Serviste orjinal opc son susturucu ucunun tanesi 450 liraydı dediğin gibi,kulaklarıma inanamamıstım.Bende dışarıda uç taktırdım.Söylediklerinin hepsini zamanla yaparsın ve inan bana çok keyifli işler.Arabayı yeniden seviyorsun.Burdan bende dahil bir çok arkadaş sana yardımcı oluruz aksesaur almaya karar vereceğin zaman.Tabi şuda var insignialarda insanın aklını çelmiyor değil.

cagri opc line arka tampon alti ve yan marspiyeller zaten opc de de kullanilliyor arkada sadece ortadaki difuzor parcasi farkli :) opc on tampon fiyati 3500 TL gibi bi fiyat oluyo. 5 kollu 19" opc jantlarin tanesinin fiyati 1200 TL karartilmis on farlarin tane fiyati 700 TL. projelerin cok guzel insallah yaparsin ama malesef parca fiyatlari cok fazla :) keske parcalar daha ucuz olsa da hepimiz yapsak cok guzel olur...

cagri opc line arka tampon alti ve yan marspiyeller zaten opc de de kullanilliyor arkada sadece ortadaki difuzor parcasi farkli :) opc on tampon fiyati 3500 TL gibi bi fiyat oluyo. 5 kollu 19" opc jantlarin tanesinin fiyati 1200 TL karartilmis on farlarin tane fiyati 700 TL. projelerin cok guzel insallah yaparsin ama malesef parca fiyatlari cok fazla :) keske parcalar daha ucuz olsa da hepimiz yapsak cok guzel olur...

hocam fiyatları yazdığın iyi oldu, tüm hayallerimi yıktın :D
o fiyatlarla benim yapabileceğim en fazla karartılmış far-stop + opc line olur.
tabiki parça parça.

tampon ve janta okadar para vermeyi göze alırsam babamın ne diyeceğini tahmin edebiliyorum :D neyse zaten tamponun okadar olabileceğini tahmin etmiştim ama jant biraz aşırı geldi.

difüzördeki o fark benim için önemli, o yüzden OPC istiyordum. marşpiyel çok farketmez, göze de batmaz.

sonuçta, bu sebeplerden dolayı 1.6'ya değermi diye düşünüyorum :D

kendi aracımın olacağı günü beklemek biraz daha mantıklı :)

Son düzenleme:
selam arkadaşlar nasılsınız uzun zamandır yokdum :) varmı bir yenilik değişiklik eklenen çıkartılan. :)

her vectrada oluyo mu veya neden olur

arkadaşlar benim 2003 model vectra c serisi arabam var aklıma takılan problem 1. viteste 30000 devirde dik rampada yol bilgisayarında yağ göstergesi cıkıyor ama tabloda işaret yok sizce bu her vctrada oluyo mu veya yağ inceliğinden yapar mı ?

arkadaşlar benim 2003 model vectra c serisi arabam var aklıma takılan problem 1. viteste 30000 devirde dik rampada yol bilgisayarında yağ göstergesi cıkıyor ama tabloda işaret yok sizce bu her vctrada oluyo mu veya yağ inceliğinden yapar mı ?
Bu dediğin problem benim aracımda olmuyor.Yağ durumuna baktınmı bizim aracların bazılarında yağ eksiltme problemi var.Belki dik rampada yag bir tarafa toplandığı için yağ ölçen sensör yağ azlamış zannedip uyarı veriyor olabilir.

teşekür ederim dostum yağ eksiltme gibi bir problem yok sadece dik rampada falan 1. viteste yapıyoo diğer viteslerde yok bir sorun

Son düzenleme:
Geri