V E C T R A C ' Ler Buraya

Şimdilik idare eder :rolleyes: Teşekkür ederim hatırlatmanız için. Bu arada canavar şu an ameliyatta dualarınızı esirgemeyin :help: . Prins takılıyor...

hayırlı olsun bu ara chip te yapın burak yardımcı olur mutlaka. bende montaja başladığımda benim ki açık kalp ameliyatı gibi olur valla:)

hayırlı olsun bu ara chip te yapın burak yardımcı olur mutlaka

Saolasın. Chip kesin düşünüyorumda biraz zamanı var. Bu performans az gelmeye başlasın ondan sonra :D Şimdilik idare eder gibi. Burakla irtibata geçeriz zaten. Bi kaç buluşmada buluşmuşluğumuz var zaten :)
Valla seninki harbi açık kalp ameliyatı. Usta ellerden sapasağlam çıkar inşallah..

Son düzenleme:
hayırlı olsun bu ara chip te yapın burak yardımcı olur mutlaka. bende montaja başladığımda benim ki açık kalp ameliyatı gibi olur valla:)
OOO Volkan yeni projeler var galiba,İyi iyi hayırlısı olsun.Senden kopya çekerdim ama bu aralar insignialara çok fena kaşınıyorum,Çokta uygun fiyatlar vermeye başladılar 1.6 turbolara..Editionları 53 e kadar bıraktı,full navili cosmoyuda 63 e bıraktı,kafam karışık bu aralar.

OOO Volkan yeni projeler var galiba,İyi iyi hayırlısı olsun.Senden kopya çekerdim ama bu aralar insignialara çok fena kaşınıyorum,Çokta uygun fiyatlar vermeye başladılar 1.6 turbolara..Editionları 53 e kadar bıraktı,full navili cosmoyuda 63 e bıraktı,kafam karışık bu aralar.

bence kaçmaz :)

var projeler gökancım. insigna 1.6t ler güzel benzin içiyor 12lt istanul şehir içi. birde test et ivmesi seni ne kadar etkilleyecek. bir bak bakalım. bana 180bg gibi gelmedide

var projeler gökancım. insigna 1.6t ler güzel benzin içiyor 12lt istanul şehir içi. birde test et ivmesi seni ne kadar etkilleyecek. bir bak bakalım. bana 180bg gibi gelmedide

iki tane kullandım

- 1.6 Turbo 18" jant
- 1.6 Turbo 19" jant + FlexRide

arada çok fark vardı.
ikisinde de TC ve ESP'yi kapattım.
2.araçta sport modda kullandım.
FlexRide olanda bariz fark vardı. 180 değil, 200 hp bile denebilirdi :)
hatta üstte yazdığım aracın sahibi alttaki aracı da kullandı, o da dedi arada fark olduğunu.

Son düzenleme:
iki tane kullandım

- 1.6 Turbo 18" jant
- 1.6 Turbo 19" jant + FlexRide

arada çok fark vardı.
ikisinde de TC ve ESP'yi kapattım.
2.araçta sport modda kullandım.
FlexRide olanda bariz fark vardı. 180 değil, 200 hp bile denebilirdi :)
hatta üstte yazdığım aracın sahibi alttaki aracı da kullandı, o da dedi arada fark olduğunu.
yani aldım mı flexride almak lazım?

valla kimse kızmasın ben turbolu motora oldum olası sıcak bakamıyorum motor dediğin delikanlı motor olucak turbosuz saf orjinal kendine ait gücü olucak.. bende bunu satarsam 2.0 - 2.5 arasında alırım artık..

Geri