V E C T R A C ' Ler Buraya

yani aldım mı flexride almak lazım?

almadan da olur ama bence flexride parasını hakediyor. fabrika çıkış chiplenmiş gibi birşey oluyor :)

boştayken sport modda parmağımın ucuyla gaza dokundum devir anında 3-4 binlere geldi. tepki süresini çok değiştiriyor.

2.300 liraya ister rolling, makas hertürlü attraksiyona gir,
ister uzun yolda 250'yle giderken fısır fısır konforunu hisset :D

Son düzenleme:
evet bazı parçaları temin ettim .flanş yapılıyor, şimdi ngk buji, ufak tek hortumlar ,gsi corsa alt parça, üstüne mantzel. headers lazım. daha sonra bu üçüne port polish yapmak lazım. daha sonra üst kapak taşlama blue print ve montaj peşinede yazılım 3-4 ay sürecek proje
dsc04898q.jpg

Son düzenleme:
evet bazı parçaları temin ettim .flanş yapılıyor, şimdi ngk buji, ufak tek hortumlar ,gsi corsa alt parça, üstüne mantzel. headers lazım. daha sonra bu üçüne port polish yapmak lazım. daha sonra üst kapak taşlama blue print ve montaj peşinede yazılım 3-4 ay sürecek proje

Hayırlı olsun... Ben hala mantzel in peşinden koşmaman tavsiyesindeyim ama bakalım

bazı plastik boruların uzunları ile değişmesi gerekiyor. mesala hava filtresinden sonraki plastik borunun da kısalması lazım. ibrahim biraz tedirgin oldu o konuda. 15bg söz konusu mantzelden o yüzden devam diyorum. ama bütçe sıkıntısı oluştu

hemşerim sanayidemisin benim yerim 27 mayıs cad. arkası inegöl köfteci altında etçioğlu giyim çay içmeye beklerim araçlar hakkında bilgi alışverişinde bulunuruz hayırlı günler

Geri