V E C T R A C ' Ler Buraya

hazır konusu açılmışken, TRdeki Vectra C sayısı ne acaba? bilen varmı?
çevremdekilerde çok tutulmadı diyor ama ben çok sık görüyorum C kasayı?

tuttdu çevrendekiler doblodan accenttan bakış açıları varsa onlara göre çok tutmamışdır o doğru ama kendi segmentinde değerlendirirsen satışları gayet iyi.
bende bilmiyorum ama kendi segmentinde ilk 5 in içindedir ona eminim..
birde öyle her yerde görülen bir araç olsa ben şahsen almazdım araç dediğin biraz az olmalı benim fikrim aracı daha elit yapar..
her yer dolu passat jetta anladık çok satmışda doğan şahinden farkı kalmadı hiç bir çekici cezbedici yanı yok.. jetta taksiler bile var bizim burdaki durakda..

doğru, şuanda C180 K'larda öyle, kızılay dağıtıyor :) Mercedes logosunun bir anlamı kalmadı.
Vectra C satışlarının dengesi çok iyiydi bence.
yolda karşılaştığım Passat'ların 3de 2'si kadar yada yarısı kadar Vectra görüyorum, bıktırmıyor ama az da değil.
ama birçok kişi Vectra her kasa yenilediğinde eskisine göre kötü oldu, satışlar azaldı vs. laf ediyor..
ben takmıyorum orası ayrı :)

mercedes çok satar benide aradılar primeline larını şu anda sıfırını 30 bin eurolara bırakıyorlar bazı galeriler 28 bine kadar bırakıyor nedenide 1.6 motor blueeffensiy denen bir motor var yani c180 yazıyor ama 1.6 araç ve primeline ları bom boş hiç bir donanım yok satmasının nedenide o zaten adamlar passat insignia fiyatına araba satıyorlar kim almazki bende şahsen passat yada insignia alıcağıma gider mercedes alırdım neticede 1.6 da olsa bom boş kasada olsa mercedes..

o kadar çok satmasının nedeni o fiyatları çok düşürdüler fazla dillendirmeden marka değerlerinide düşürmeden yani halk işi izlenimi vermeden bilenler bilip gidip alıyor zaten epeyde satıyorlar şimdi almaya kalksan kuyruk var. ancak bir sonraki partiyle alabilirsin..

avrupada çok büyük bir vectracı kesim var ve inan yapdıklarını görsen şaşar kalırsın çok samimi söylüyorum bizim sittin sene cesaret edemiyceğimiz şeyleri yapıyorlar vectra-c diye bir forum var mesela orada almanya ingiltere avrupadaki bütün vectracılar takılıyor çok fazla bilgi ve proje paslaşması var ve oralarda volkanın yapdıklarını çok yapanlar var.. hatta beterini yapanlar var ben volkanın oraları takip ettiğini biliyorum ondan dedim yoksa türkiyede vectra c fazla yok ki kim uğraşsın üstüne.. yanlış anlaşılma olmasın o konuda :)

O foruma bende üyeyim ve bi çok şeyi ordan bende takip ediyorum. Herifler çok bilinçli şeyler yapıyorlar. tek fark şu diye düşünüyoerum orda imkanlar ve şartlar daha uygun. mali açıdan çok problemleri olmayan insanlar biz aldıgımız parçaları ne kadar ucuza mal ederiz yada ne şekılde kısarız diye düşünüyoruz. bizde o kadar rahat olsak muhtemelen onlardan farkımız kalmayabilir.

Geri