V E C T R A C ' Ler Buraya

volkan performansa abanıyor bizler konfor görüntü ses sistemleri falan :D kulvarlar farklı seç beyen al :D :D

ben 10 40 koyuyorum sizce kac koysam daha iyi olur ?

ben bu ay mobil 1 0w 40 koydum :D :D sanki biraz benizn yakışı arttı gibime geldi ama :D bakalım uzun yola çıkdım mı anlarım esas farkı bir iki abanırım belli eder kendini yağ :D

Son düzenleme:
volkan performansa abanıyor bizler konfor görüntü ses sistemleri falan :D kulvarlar farklı seç beyen al :D :D

ben bu ay mobil 1 0w 40 koydum :D :D sanki biraz benizn yakışı arttı gibime geldi ama :D bakalım uzun yola çıkdım mı anlarım esas farkı bir iki abanırım belli eder kendini yağ :D
veya 5w30 daha uygundur:cool:

vizikozitesi az olan dan koycan 10-40w daha ideal oluyor. eksiltsin bişey olmaz yedek koy bagajda dursun tamamlarsın

İyi akşamlar.Bu gün 2001 astra comfort aracımı sattım.Pazartesi günüde 2005 vectra desing edition aracı almaya gidiyorum.Bu araç hakkında bana bilgi verirmisiniz.Performansı donanım özellikleri bakımı vs....

İyi akşamlar.Bu gün 2001 astra comfort aracımı sattım.Pazartesi günüde 2005 vectra desing edition aracı almaya gidiyorum.Bu araç hakkında bana bilgi verirmisiniz.Performansı donanım özellikleri bakımı vs....

Gökhan bey ben yaklaşık 2,5 aydır desing edition kullanıyorum.Tesadüfe bakın ki benimde bundan önceki aracım 2001 astra elegance'dı. Bu yüzden bu araç üzerindeki izlenimlerimiz hemen hemen aynı olacaktır.:rolleyes:

Performans: araç 100 beygir benimki LPG'li. Astradaki kalkışı bunda bulamazsın ama kesinlikle abartıldığı kadar hantal değil.Uzun yolda bu araç 180-200'ü hıç zorlanmadan görüyor. Yalıtımı ve süspansiyonu çok iyi,içeriye ses almıyo ve acayip rahat.:eek:

Yakıt tüketimi: LPG'de (Atiker) şehir içi benzin dahil 198-200 tl/km, Uzun yolda 120 sabit hızla 170tl/km LPG:1,9 tl. Eğer hızını 100de sabitlersen yakıt tüketimi dahada düşüyor.:cool:

Konfor: CDC30 Mp3 çalar ve ses sistemi oldukça başarılı,Xenon farlar, otomatik far seviye sensörü, Far (gece) ve yağmur Sensörü, Digital klimalı iklim kontrolü,öncam buğu çözme,ısıtmalı yan aynalar,Hız sabitleyici,Ön koltuklarda ayarlanabilir sırt desteğine kadar düşünülmüş çok rahat bir araç. Astradan sonra bu araç sana çok konforlu gelecek ondan eminim.;)

Sonuç : Eğer Vectara C Elegance alacak bütçeye sahip değilsen Desing Edition tam alınacak ve binilecek araçtır. Alacağın arabayı expertize göster ve boya mekanik iyice baktır öyle al derim.

Şimdiden hayırlı olsun.....

Geri