V E C T R A C ' Ler Buraya

c ciler toplanında size yapdıklarımdan bahsediyim :D :D paslaşalım buluşalım falan c gecesi yapalım bir gün bir yerde o kadar bilgisayar sistemi yapdım ebaydan bir ton şey aldım takdım hiç anlayan yok her binen aa orjinalden mi koymuşlar bunu diyor şaşırıyor anlatamıyorumda :) evet deyip geçiyorum yapdıklarım opele mal ediliyor otomatik opelin marka değerini arttıyoruz :D :D

c ciler toplanında size yapdıklarımdan bahsediyim :D :D paslaşalım buluşalım falan c gecesi yapalım bir gün bir yerde o kadar bilgisayar sistemi yapdım ebaydan bir ton şey aldım takdım hiç anlayan yok her binen aa orjinalden mi koymuşlar bunu diyor şaşırıyor anlatamıyorumda :) evet deyip geçiyorum yapdıklarım opele mal ediliyor otomatik opelin marka değerini arttıyoruz :D :D

:cool: katılıyorum

hakancım bir buluşamadık gitti ayak aydınlatma yapacaktık vakit denk getiremedik öyle kaldı

ayak aydınlatması kolay :D senin daha büyük projelerin var onları halletde ayak aydınlatması 30 dakkalık iş :D

mustafa bey sanayidemisin aracın fotoları öyleme geldi güzelde aksesuar yapmışın iyi günlerde kullan bizede biraz fikir versende bizim araçta gün görse

benim gelme imkanım olmaz ama yaptıklarınızı merak ettim, foruma yazdınızmı hiç yada foto varmı?

Geri