V E C T R A C ' Ler Buraya

Fotoları inş. eklemeye çalışıcam . Bi türlü resmin boyutunu büyütemiyorum. :( OPC ekler yapıldıktan sonra son hali ile en yakın zamanda ekleyeceğim.

Vallaha Volkan abi bişiler yapıyor. Bakalım , hayırlısı ile bende chip filan yaparım yaza doğru. Şu an da harcanan para jant + lastiği saymazsak 2.500 tl harcamışım. Bu hafta da 600-700 harcarım. Jant + lastiklerle 4000. tlyi rahat geçer. Bir şeyin farkına varıyorumda bu modifiye işinin sonu ve sınırı yok :D

Fotoları inş. eklemeye çalışıcam . Bi türlü resmin boyutunu büyütemiyorum. :( OPC ekler yapıldıktan sonra son hali ile en yakın zamanda ekleyeceğim.

büyütemiyorum derken, çektiğiniz fotonun boyutunu sonradan büyütmeye çalışmıyosunuz değil mi? çözünürlük bozulur, bilirsiniz sanırım.

büyütemiyorum derken, çektiğiniz fotonun boyutunu sonradan büyütmeye çalışmıyosunuz değil mi? çözünürlük bozulur, bilirsiniz sanırım.

Biliyorum. Ama birazcık büyütmek istiyorum. En iyisi eklerimi yaptıkdan sonra en az 10.0 pixel bi makinayla düzgün bi foto çekmem lazım :D

şimdilik 800x600 yeterli ya megapikselle işimiz yok :D merak ettim gerçekten, elde olanları görelim :)

Elde olanları derken...? :) Ya ben buraya komple foto yükleyemiyorum.. Elimdeki fotolarıda yapamıyorum. Neden böyle anlayamıyorum. Mejburen Aracı ayrıntılı olarak facebook'tan görebilirsiniz.

tamamdır, faceden baktım
spoyler orjinal OPC mi yoksa yan sanayi mi? bu kadar uzun olduğunu bilmiyordum.

anatomik spoiler çok dandik bri şey varmı yokmu belli değil incecik bir şey hiç takma daha iyi spoiler dediğin araçda biraz ben burdayım dedirticek..

Geri