V E C T R A C ' Ler Buraya

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burdayız sen bir sıkıntın yada bir arzun yada hayalin olursa burda sohbet aç bak bütün vectracılar nasıl geliyor :)

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar forumdan burağın yardımı ile ankaradan karlıkçı dan arka tampon altı ve opc tarzı spoyler aldım en kısa zamanda fotolar gelicek:)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimki gibimi aldın balla onu ısıtıp taksınlar yoksa oturmuyor ben sanayide onu taktırtıcak yer bulana kadar göbeğim çatladı bir yer takmaya çalışdı baceremedi falan sonra başka bir yere götürdüm :D

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakan söyle kardeş nere taktırdın.? birde bagaj üstümü oturmadı yoksa tampon altımı? ball ne? arkadan bir foto eklesene hakan kardeşim?

real-c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Volkan senin tavana yaptıgın işi açıklarmısın ve de memnunmusun? arkadaşımda yaptırmayı düşünüyor müsait oldugunda foto eklersen çok sevinirim Saygılar ......

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla yazıcakdım balla yazmışım :D :D :D

ben spoileri diyorum bende zaten tampon altı yok o zaten kolay takılır oturtulucak altı üstü

spoiler bombeli göbekli yani sağdan soldan normalde silikonla oturmuyor kasılıyor.. ya sağdan atıyor ya soldan bende onu minnet rica ile fiber ustası vardı normalde yapmıyormuş böyle işlerde işde araya bir iki arkadaş girince onları kıramadı takdı yani ustasına taktırt fiberci birine..

photo0028.jpg
photo0029.jpg
photo0030x.jpg

Bu arada spoileri ben geçen hafta kaportaya sokmuşken arabayı yeniden boyattım karlıkçı halil rengini tutturamamışdı zaten tamponu boyatıcakken artan boyayla spoileride aradan çıkarttım :)