Vectra C 04 OPC Line 1.6

Modifikasyon çizgisi nasıl?

• Fena çalışmalar yapılmamış..Çizgisi iyi..

Oy: 16 32.0%
  • Ekstradan gereksiz parçalar var..Apaçhi line a kayma var..

Oy: 34 68.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
Serdar kardeşim çok güzel olmuş :) Bu sistemden bizim Corsa D'lere uygulayabilme şansımız var mı :)

Eyvallah Çığır Abi; elbette..Elektrikçi var bizim nedim abi..Ona gideriz yaptırırz ;) valeo marka ama üniversal..Eksi ve artı devreli araçlara göre ayrı ayrı şemalar var..Bu konuda müsterih ol sen yeter ki ürünü temin et

Güzel olmuş

: )

Yerinde bir güncelleme oldu kesinlikle

Eyvallah Murat Abi, tavsiye edeceğim ama :D bilmiyorum, vardır Allah bilir sende :rolleyes: çok hızlısın,yetşilmiyor hızına yalnız eğer yoksa kesinlikle tavsiye ederim.. 10# ürün..Farları açmayla uğraştırmıyor ayrıca istersen kendin de açabilirsin farları..Devre dışı bırakabilirsin de :good: benim AFL ler ile akıllı far sistemi tanımını şimdi uydurduk heralde :D

Son düzenleme:
Başka neler yapabiliriz ki gomboya? valla güzel şeyler bunlar.....

Ne beklediğine bağlı..Corsa C de donanım olarak ne var ise comboya da olur...Far yıkama ve xenon olabilir orj...Hız sabitleme olabilir..Orj donanım dışında araç buzdolabı, ön-arka park sensörü, yağmur-park sensörü,alarm vs takılabilir...

bu nasıl çalısıyor serdar ?

fiyat olarak ne kadardı bir de ? ve nerden alındı : )

görüntü kaydediyor mu bu ?

Öncelikle seni de bu işin içine soktuğumu sen de biliyorsun 2-3 lira daha ucuza temin etme açısından Murat Abi ;) bana 400 tl ye geldi...İstanbul valeo disbratöründen temin ettirdim...Henüz montajını yapmadım ama türkçe kılavuz da eklenmiş..Çok zor değil..Sinyallere ve aracın hız verisini alabileceği radyo ya da abs gibi akımlara paralellenecek..Bir de tabi kontağa bağlanacak... Ürünün 4-5 özelliği var..İlki aracı orta şeritte tutma..Diğer kırmızı ışıklarda durduğumuzda öndeki araç hareket ettiğinde ya da kırmızı ışık yeşile döndüğünde uyarmak...Bir diğer özelliği; sinyal vermeden yapılan şerit değiştirmelerde uyarıda bulunmak..Uyarı ses ikazı ile oluyor..Bir de ani fren ve hızlanmalarda saniyede 8 kare çekebilen bir kamerası mevcut..Bu da kazalarda iş görmesi açısından faydalı..Yalnız şerit ihlali söz konusu olduğunda 2 saniye içinde devreye giriyor yazıyor..Bu süre biraz uzun gibi görünebilir ama sonuçta hiçbir donanım sürücüsüne kaza yapmadan bir sürüş vaad etmiyor..Herşey yine sürücünün dikkatinde bitiyor..

Öncelikle seni de bu işin içine soktuğumu sen de biliyorsun 2-3 lira daha ucuza temin etme açısından Murat Abi ;) bana 400 tl ye geldi...İstanbul valeo disbratöründen temin ettirdim...Henüz montajını yapmadım ama türkçe kılavuz da eklenmiş..Çok zor değil..Sinyallere ve aracın hız verisini alabileceği radyo ya da abs gibi akımlara paralellenecek..Bir de tabi kontağa bağlanacak... Ürünün 4-5 özelliği var..İlki aracı orta şeritte tutma..Diğer kırmızı ışıklarda durduğumuzda öndeki araç hareket ettiğinde ya da kırmızı ışık yeşile döndüğünde uyarmak...Bir diğer özelliği; sinyal vermeden yapılan şerit değiştirmelerde uyarıda bulunmak..Uyarı ses ikazı ile oluyor..Bir de ani fren ve hızlanmalarda saniyede 8 kare çekebilen bir kamerası mevcut..Bu da kazalarda iş görmesi açısından faydalı..Yalnız şerit ihlali söz konusu olduğunda 2 saniye içinde devreye giriyor yazıyor..Bu süre biraz uzun gibi görünebilir ama sonuçta hiçbir donanım sürücüsüne kaza yapmadan bir sürüş vaad etmiyor..Herşey yine sürücünün dikkatinde bitiyor..

Güzel birşeye benziyor abim :) ileride bende düşünebilirim :) de yanlız cihaz pek düzgün çalışmaz gibime geliyor çünkü Türkiye de şerit çizgileri düzgün değil :)

Geri