Vectra C 04 OPC Line 1.6

Modifikasyon çizgisi nasıl?

• Fena çalışmalar yapılmamış..Çizgisi iyi..

Oy: 16 32.0%
  • Ekstradan gereksiz parçalar var..Apaçhi line a kayma var..

Oy: 34 68.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
Cok guzel sistemmis serit takip olayi :)
Opc sticker larini nerden aldiniz acaba?

Teşekkürler Giray ;) evet, işlevsel bir donanım..Stickerları dışarıda yaptırttım..Malum; orjinallerinin fiyatları dudak uçuklatıyor..Ayrıca orj olan mavi linelı opc stickerı renkleri dolayısıyla uyumsuz olur diye düşündüm..Aracımdaki hakim renk kombinasyonunu tamamlamak adına siyah yaptırttım..3M yapışkanlı kağıda solmaz,sudan nemden etkilenmez bir malzeme..

Maşallah bro :D Ama ben olsam sarı takardım dostum ;) gene de güzel olmuş.

Eyvallah Haşmet ;) aslında aklımdan geçmedi değil; sarı ama kirli ve parlak bir sarı olacaktı..Fakat söylediğm gbi 3-4 senedir bende olduğu için bunlar çöpe gideceğine kullanayım dedim..Zaten kış da geldi pek bozulacağını sanmıyorum..Yaza çıkarırım belki..

maşallah kazasız belasız kullan aracı bugun gördüm güzel +10 tampon ekı yaptıralim ıyı durmuyor ve plaka lambası led takmışsın hıc olmamiş ne gerek var gıderken gördüm ve jantka çamurluk arası baya mesafe var 45 yanak lastıge gecıs yaparsan hem konfor olarak hemde görsel olarak daha hoş durcaktır benım görüşüm serdar yapılcagı yapmışsın emegıne sağlık :)

Sticker lardan benim de alma sansim varmidir? Tabi ucretini ve kargosunu odeyerek

Dediklerine katılıyorum Burak Abi..Plaka lambasının elektriğinde problem var..Ben de hem aydınlatması iyi değil hem de durum böyle olunca gecici olarak öyle yaptım, kaldı..Jantlar da lastiklerle beraber geldiği için mecbur öyle kullanıyorum..Durumum şu an için lastik alacak gibi değil..Lastikler ''0'' .. Takas edebileceğim tanıdıkları olan varsa iyi olur.. Lassa impetus sport 215/40 R17 ölçüleri...

Aynisindan olabilir serdar. Hesap bilgilerini bana atarsan parayi yatiririm. Bayram sonrasi haftaici de istanbula kargolama ihtimalin varsa kargolarsin:)

Tamamdır Giray..Özelden mesaj attım..Sen de bana adresini at..Ya da sana en yakın kargo şubesinin adresini, bayramdan sonra gönderirim ;)

Geri