Vectra C 04 OPC Line 1.6

Modifikasyon çizgisi nasıl?

• Fena çalışmalar yapılmamış..Çizgisi iyi..

Oy: 16 32.0%
  • Ekstradan gereksiz parçalar var..Apaçhi line a kayma var..

Oy: 34 68.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
Güzel birşeye benziyor abim :) ileride bende düşünebilirim :) de yanlız cihaz pek düzgün çalışmaz gibime geliyor çünkü Türkiye de şerit çizgileri düzgün değil :)

Senin araca bence yakışır Kerem Abi..Düşünebilirsin..Mesela benim araçta far sensörü de yoktu..Onu da valeo aldım mesela..15 dk sürmüyor montajı..60 tlye tünellerim aydınlandı gecelerim gündüz oldu :)

sen bir tak kullan Serdar . olumlu olumsuz düşüncelerini alalım

: )) beklemedeyim. tekrar hayırlı olsun . donanım donanımdır

Bugün içinde şerit takip asistanını;OPC stickerlarını;brembo fren kaliper kapaklarını aracıma ekledim..Bursa/Gürsu da kapakları; Merinos/Etibank caddasindeki nedim abiye de şerit takip ve hareket asistanının montajını yaptırdım..Öncelikle kaliper kapaklarından başlayacak olursak;

Şerit Takip asistanı da ilk çalışmasının ardından belirli süre aktif olduktan sonra daha hassas çalışmaya,görevini daha iyi yerine getirmeye başladı..Şeritli yollarda; sağ-sol kısa çizgiler,sola ya da sağa yaslı düz çizgi ile kesik çizgiler ve sadece tek tarafta şeritler olduğunda ingilizce bayan tonlaması ile şerit dışına çıkış tespit edildi ya da şeritten çıkma tespit edildi diyerek akustik bir sesle ikaz ediyor...Ancak sinyal vererek şerit değiştirildiğinde ikaz verilmiyor..Yine kırmızı ışıkta durduğumuzda araç hareket etmeden önce kırmızı yeşile döndüğünde ve öndeki araç ile mesafe ort 2-3 m açıldığında (siz duruyor vaziyette iken) yine hareket etmeye hazırlanın diye ikaz veriliyor..Bir de sürekli olarak ani frenlemede ya da gazlamalarda kamera kayda giriyor..İlerleyen zamanlarda isteyen olursa kaydını da paylaşabilirim..Saniyede 8 kare çekebilen bir kamerası mevcut..Resimler pek anlaşılır değil ancak kameranın arkasındaki LCD ekranda örn seyir ettiğiniz şerit kesik çizgilerle bölünmüş ise '' I -- I '' ile çizgi semboleri yanıp sönerek gösteriliyor..

Araç daha bayram temizliğine girmedi..Kirli olduğu yerler vardır kusur görmeyin :)
Burada da güncel resimler;

Hiç durmuyosun serdar, kaliper kapaklarını almadan önce bi iletişimimiz olsaydı ısrarla döküm kapak almanda ısrar ederdim, tam net görememekle beraber plastik gibi görünüyor kapaklar yanlışsam düzelt. Bir de geçmiş olsun ön lip kırılmış, yine irmscher lip mi düşünüyosun yoksa gt lip mi koycaksın şu aşağıdakinden?

dipnot: hiç smiley koymayınca kavgaya gelmiş gibi bi görüntü oldu hahaha :maden::maden:

opel-vectra-gts-2.0-turbo-05.jpg

Cok guzel sistemmis serit takip olayi :)
Opc sticker larini nerden aldiniz acaba?

Eyvallah kardeşim; yorum için teşekkürler..Yine irmscher alacağım..Peder arabanın halinden anlamadığı için birgün pazara giderlerken annemle ön eki dağıtmış..Kendi arabasını haldur huldur kullandığından :D kaliperler aslına bakarsan hiç olmasa da olurdu ama bunlar bende 3-4 yıldır duruyordu..İlk çıktıkların fiyatları uygundu almıştım..toplam 4 adet olan takımı 15 tl idi..Şİmdi 50-60 tl..Almnyum dediklerin döküm olmsa da fena sayılmazlar ama ekstra para harcayacağıma bunları takarım dedim..Olmadı çıkarırm diye..

Geri