Vectra C 04 OPC Line 1.6

Modifikasyon çizgisi nasıl?

• Fena çalışmalar yapılmamış..Çizgisi iyi..

Oy: 16 32.0%
  • Ekstradan gereksiz parçalar var..Apaçhi line a kayma var..

Oy: 34 68.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
Bugün içinde şerit takip asistanını;OPC stickerlarını;brembo fren kaliper kapaklarını aracıma ekledim..Bursa/Gürsu da kapakları; Merinos/Etibank caddasindeki nedim abiye de şerit takip ve hareket asistanının montajını yaptırdım..Öncelikle kaliper kapaklarından başlayacak olursak;

Bu jantlar mükemmel nasıl bulabilirim acaba resmen vuruldum :)

GT-I9300 cihazımdan gönderildi now Free

Bu jantlar mükemmel nasıl bulabilirim acaba resmen vuruldum :)

Bu jantlar Orjinal OPC jantlar..Ölçüleri 17'' ismi OZ Snowflake(kar tanesi) aslında vectra c nin OPC janları 18 ve 19'' ölçülerinde ve 5 kollu..Ancak bu ölçüleri hem Türkiye koşullarında kullanmak çok zor hem de aracımın çapı belli.. 1.9 cdti ya da has Turbo vs olsa idi olabilirdi...
Opelin 3. ve 4. jenerasyonlarının OPC modellerinde opsiyon olarak sunulmuştu..Türkiye'de bulmak imkansız değil ama çok zor..Satılık olan astra,meriva,zafira,corsa opclerin sahipleriyle anlaşılarak alınabilir..

Dediklerine katılıyorum Burak Abi..Plaka lambasının elektriğinde problem var..Ben de hem aydınlatması iyi değil hem de durum böyle olunca gecici olarak öyle yaptım, kaldı..Jantlar da lastiklerle beraber geldiği için mecbur öyle kullanıyorum..Durumum şu an için lastik alacak gibi değil..Lastikler ''0'' .. Takas edebileceğim tanıdıkları olan varsa iyi olur.. Lassa impetus sport 215/40 R17 ölçüleri...
tamam kardesım kazasız sürüşler :)

Bu jantlar Orjinal OPC jantlar..Ölçüleri 17'' ismi OZ Snowflake(kar tanesi) aslında vectra c nin OPC janları 18 ve 19'' ölçülerinde ve 5 kollu..Ancak bu ölçüleri hem Türkiye koşullarında kullanmak çok zor hem de aracımın çapı belli.. 1.9 cdti ya da has Turbo vs olsa idi olabilirdi...
Opelin 3. ve 4. jenerasyonlarının OPC modellerinde opsiyon olarak sunulmuştu..Türkiye'de bulmak imkansız değil ama çok zor..Satılık olan astra,meriva,zafira,corsa opclerin sahipleriyle anlaşılarak alınabilir..
bu jantların başka verıyonu olan elımızde var ulaşmak almak ısteyen olursa yardımcı oluruz :D
http://www.sahibinden.com/ilan/yede...-turbo-ve-5-x-110-140006065/detay/?favorite=1

Geri