Yeni Corolla? Yeni Cruze?

Yeni Corolla? Yeni Cruze?

• Kullanılan toplam oy
    101
kesinlikle toyota derim cruze un tipi düzgün ama gerisi yalan

Bugün Toyota'ya gittim Auris test sürüşü için ,ama test aracının orada olmadığını söyleyip ,bana telefon numarası verdiler.Daha sonra gelmem için.

Toyota Auris 1.6 132 HP (160 nm TORK) .Corollayıda sordum , bu araçlar henüz 124 HP dedi. 132 HP'lik motor 2010 model Corolla'larda olacak dedi.

Auris 132 HP Teknik özellikler: http://www.toyotasa.com.tr/Images/Auris%20Katalog-RC-internet%20Benzin_tcm385-894324.pdf
Evet, şimdi oldu işte. Teşekkür ederim.

yeni astra da fos o zaman... çünkü aynı yürüyene sahipler... :D:D geriye kalan birçok parça da insignia ile ortak... nası yalan bir araba olabilir.. yapmayın :D

yeni astra da fos o zaman... çünkü aynı yürüyene sahipler... :D:D geriye kalan birçok parça da insignia ile ortak... nası yalan bir araba olabilir.. yapmayın :D

umut yürüyeni bilmem de malzeme kalitesi ve kaporta çok kötü ondan kalkıp astraya oturdum acaip fark var

umut yürüyeni bilmem de malzeme kalitesi ve kaporta çok kötü ondan kalkıp astraya oturdum acaip fark var
Katılıyorum. Ankara'da Reis'te önce Cruze'u inceledim. Neyse ondan sonra Astra Sedanın koltuğuna oturdum. Fark "direk" hissediliyor.

yeni araç sorun araç cruze kendini kanıtlamalı önce ancak toyata kalitesi ve ikinci eli oldukça yüksek bir araç bu yüzden toyata diyorum

Toyata hep sorunsuz diyorsunuz ama şuanda 2 arkadaşımda var ve ikiside ön takımdan şikayetçiler bu toyotanın hastalıgımı yoksa bizemi öyle denk geldi bilmiyorum geneliniz toyota sağlam demiş :s bide toyota kasa olarak bence o kadar iddalı bi araç değil yada ben alman çizgilerini seviyorum bana öyle geliyor. Cruze bende düşünüyorum ön görünüşü bende çok iddaalı ama arka kısmıda çok iyi sayılmaz. Cruze bilen kullanan arkadaşlar biraz daha bilgi verirse çok sevinirim şuanda fiyatıylada benim kafama en çok yatan araç ama pek bi bilgimde yok. Oylamada Cruze dedim çünki toyotanın kasaları bana göre çok itici..

cruze 1o numara araç bence ama toyotoda çok sağlam orası ayrı...=)

Cruze'u bugün inceledim,gerçekten görünüş harika, karşsına geç saatlerce seyret,donanım çok iyi, plus pakette eklenince 'full oğlu full' oluyor.Yalnız motor 1.6 biraz fazla yakacaktır.Kaputu açtık zaten bildiğiniz ECOTEC yazıyor:).Astra H'daki aynı motor sanırım.1285 kg 1.6 113 HP.Pek zorlanmayacağını söylediler.Test sürüşünede yarın çıkacağım.

Toyota Corolla ise görüntü olarak çık sıradan.Arabada hiç tip yok sıradan dümdüz çizgileri var.Sağlam ve sorunsuzdur orası ayrı.

Bende Cruze diyorum Plus paketi de eklettin mi tam olur üstelik fiyatta 35 civarına çıkıyor.

Son düzenleme:
Geri