3 araç arasında kaldım.Kafayı yemek üzereyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Volva al derim satmıcaksan,Aldıktan sonra 2.el diye ılanlar arasına koy ıstersen satamazsın..O aracın tek sahıbı sensın..Honda! al derim ıyı bır arabadır yolda bırakmaz,sağlamdır Vtec hastalıgı zaten mevcut herkesde..Opelın hem alıcı cokdur hemde satıcısı..kıbar arabadır,ıyı kullanırsan bır omurde kullanırsın Her aracın sorunları oldugu gıbı onunda kendıne gore sorunları vardır..

vagzectım civic al.

civic in yerli montajı oldugunu unutmazsak astra mantıklı şuanda ama bence bunların arasına güzel bir corolla eklenmeli,

Volvo al paşa paşa bin opelinde servisinin ucuz olduğu bence söylenemez zaten aracn garantide olacak senin yapacağın periyodik bakımları volvo sonucta fordla aynı motorları kullanıyor yağ suyunu koy gerisinide fordan temin edersin...Zaten garanti bittikten sonra kim gidiyorki servislere...Ama alabiliyorsan temizinden 2 el söyle 3-4 aylık s40 1.6 d al...

Burak ben cıvıc diyecem çünkü hakkettn volvo nun servis ve parçaları Erman abinin dediği gibi pahalı astra hb olsa neyse ama sedan bir türlü ısınamadım en iyisi bence cıvıc sorunsuz motor ve unutmaki 6 yıl yada 150000 km garanti var yani adamlar o kadar güveniyor araca ki böyle bir garanti veriyor

Aradaki fiyat farkı ve servis masrafı problem olmayacaksa elbette Volvo. Diğer ikisinden bir gömlek daha üstün. Ama fiyat farkı biraz zorlar diyorsan bence civic. 6 yıl garanti veriyorlar.

benzinli modeller 15.000 kmde gidiyor.bir volvo kullanıcı olarak 10 numara araç diyebilirm.diyecek çok şey varda test etmişsiniz zaten farkı anlamışsınızdır.bikere volvo hep volvo.

ben benim aracımı alırken, sizinki yurtdışı montajlı, LS modelleri yerli montajlı dediler. ve bende benim aracımı aldım. servislere bir danışın. yerli montajlı olmayanı varmıymış diye. benimkisi 2004 eylul cıkışlı. 2005 model.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri