3 araç arasında kaldım.Kafayı yemek üzereyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yeni coralla D4-D yide test etmeni öneririm,tabiki volvo

volvo kasa olarak en iyi araçlardan biri ama çok masraflı ya sıfır olacak ya da almayacaksın. Bence de honda o kasaya biraz ağır geliyor ama sorunsuz motor. volvoya o motor olmamış arkadaşım da var 2-3 kez kullandım ağır kalıyor ve virajlarda diğer volvolara göre iyi değil astraya gerek yok iki araçtan hondayı tercih ederdim.

s40 1,6 dizel olursa çok güzel.yoksa benzinli s40 benzini yutuyor.aynı motoru focusta kullanıyordum benzini çok başa bela.astra hb olsa astra diyebilirdim.sedanın tasarımını sewmediğim için civic bence...

s40 bildiğim kadarıyla dizel motorunu fordla ortak.tam emin olmamakla beraber benzinlisi volvo motoru .motor konusuna gelince asıl volvo motoru turbolu volvo motorlarıdır.1.6 falan hikaye yani volvoda. ülkemizede satış politikası yüzünden 1.6 geliyo ve tutuluyo.bende 1.6 kullanıyorum.ama hala idda ediyorum kıyalasdağınız araçlardan üstün bence biraz daha araştırın volvoyu.eminim ki doğru kararı verceksinizdir.

s40 bildiğim kadarıyla dizel motorunu fordla ortak.tam emin olmamakla beraber benzinlisi volvo motoru .motor konusuna gelince asıl volvo motoru turbolu volvo motorlarıdır.1.6 falan hikaye yani volvoda. ülkemizede satış politikası yüzünden 1.6 geliyo ve tutuluyo.bende 1.6 kullanıyorum.ama hala idda ediyorum kıyalasdağınız araçlardan üstün bence biraz daha araştırın volvoyu.eminim ki doğru kararı verceksinizdir.

1,6 100hp motoru focusla aynı motor.hatta 2,0 atmosferikleri de aynı şekilde...

3 aracıda test ettim.hepsi birbirinden güzel.astra sedanla civic arasında pek fark yok gibi.ama volvo daha farklı.yola oturuşu farklı.motor performansı fena değil.ben yeterli buldum
Volvoyu ben de test etme şansını bulmuştum.Söylediğin gibi motor çok seri.Fazla tork ürettiğinden miş sanırım.Ancak iç hacmi beni tatmin etmemişti.Dışarıdan göründüğü gibi geniş hacimli değil.İç dizayn ise bir harika.

Volvo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri