Accent Era 1.5 CRDI & Astra g 1.6 Twinport

Ooooo süper konu;
Hyundai'i dizel motorlar konusun da küçümsemeyin arkadaşlar V G T (Varible Geometric Turbo ) gelmiş geçmiş en başarılı Turbo şarjlı dizel motor diyebilirizZz ;) ,aynı kategoride ki bi çok aracı P E R F O R M A N S konusun da üzer :)

Rampada,düzde,yağmur ve çamurda forza VGT :D

Hyundai aLır...

Hyundai Balıkesir / Fırat :)

yaww

astra H için konusuyorum

1.6 benzinli ile 1.3 dizel astrayı kaldırdık.
benzinli 100 e kadar 2 boy attı.
ama bu sırf pilotaj hatası yüzünden bana göre.

benim burda bahsettigim 1.3

1.5 neler yapın siz tahmin edin.

astrayıda cok acayip bişi zannetmeyin şahindede 1.6 motor var:D

gelsin bakalım o 1.6 benzinli bendeki astra 1.3 108 beygir ile kapışsın kim bakalım 2 boy atıyor farkı.

samet come on

Yüksek torkun rampada çekişe çok büyük bir katkısı olduğunu biliyoruz. Eee Era'da öyle böyle değil 235 nmlik bir tork sağlıyor. Bence her türlü Astra demek çok doğru olmayabilir. Rampada Era'yı üstün görüyorum...
268 nm ile bendeki 1.3 cdti 108 beygirlik astra her türlü alır derim ben

Ooooo süper konu;
Hyundai'i dizel motorlar konusun da küçümsemeyin arkadaşlar V G T (Varible Geometric Turbo ) gelmiş geçmiş en başarılı Turbo şarjlı dizel motor diyebilirizZz ;) ,aynı kategoride ki bi çok aracı P E R F O R M A N S konusun da üzer :)

Rampada,düzde,yağmur ve çamurda forza VGT :D

Hyundai aLır...

Hyundai Balıkesir / Fırat :)
abartma abi senin o dediğini opel yıllardır kullanıyor abartmayalım tekrar söylüyorum iki araç farklı segmentlerde modlar bence başlığı bir incelemeye alın yoksa gereksiz polemikler çıkabilir

abartma abi senin o dediğini opel yıllardır kullanıyor abartmayalım tekrar söylüyorum iki araç farklı segmentlerde modlar bence başlığı bir incelemeye alın yoksa gereksiz polemikler çıkabilir

Arkadaş, başlık niye inceleniyor onu anlamadım!

Polemiğe gerek yok. Kullananlar görüş bildirecekler. Zaten aramızda -bildiğim kadarıyla- ERA sahibi yok. Dolayısıyla polemik de yok. Hem motorları konuşuyoruz. Aracın yol tutuşu, sağlamlığı, işçiliği değil ki! Ayrıca hyundaiden komisyon da almıyorum. İlla "HYUNDAİ" desem aracımı yeni değiştirdim hyundai alırdım.

Düzde ve rampada hangisi alır? Bu kadar basit. Bence sen abartıyorsun. Ya da hyundai ile kötü anıların var...:)

Yazsın bakalım millet ortaya ne çıkacak?

benim abarttığım yok ama sanki sen Hyundai'yi küçük görüyomuşsun gibi gelio ;) mevzusu geçen iki araçla ilgili tecrübemi yazdım,herkes de yazabilir incelemeye filan gerek yok! herkes efendi oldumu sorun çıkmaz ;)

Arkadaş, başlık niye inceleniyor onu anlamadım!

Polemiğe gerek yok. Kullananlar görüş bildirecekler. Zaten aramızda -bildiğim kadarıyla- ERA sahibi yok. Dolayısıyla polemik de yok. Hem motorları konuşuyoruz. Aracın yol tutuşu, sağlamlığı, işçiliği değil ki! Ayrıca hyundaiden komisyon da almıyorum. İlla "HYUNDAİ" desem aracımı yeni değiştirdim hyundai alırdım.

Düzde ve rampada hangisi alır? Bu kadar basit. Bence sen abartıyorsun. Ya da hyundai ile kötü anıların var...:)

Yazsın bakalım millet ortaya ne çıkacak?

+ Fır@t . . .

hyundai havada kara (yokuş a filan gerek yok:D) astrayı ezer gecer....

gelmiş gecmiş en iyi en verimli dizel CDTI dır bence/// era istedigi kdr guclu olsun yuksk hızda sallar o araba ama 140 a kdr fln astrayı yiyebilir

bakın hala ezer geçer diyosunuz ya arkadaşlar tamam ezer geçer ama bu araçlar aynı sınıfta değil dolayısıyle motorlarıda karşılaştıramazsınız ağırlıklar tutmuyor accent era 1205kg astra sedan ise 1305 kg arada fark var nesini karşılaştırıyorsunuz anlamadım i30 ile karşılaştırsanız tamam ama nedir bu yani , astra 90hp era110hp arada 20hp fark var madem öle astra 1.7cdti 125hp ile karşılaştırın bakalım kim kimi eziyo ayrıca accenti küçümsediğim yok zaten küçük

Geri