Accent Era 1.5 CRDI & Astra g 1.6 Twinport

walla 170 e kadar ben aldım ama o era 170den sonra sanki şahlanıyordu gözden bile kayboluyor kaç yapıyorsa... bence süper bi motoru var... bi daha erayla yarışmak asla yok:) pişmanım:P

inanın kalkısta alıyorum erayı arkdsımda var ama 160 tan sonra yanımdan cok kucuk bı km aldı 3bılemdın 4 km ama cok yavas bunu sebebıde benım aracın fıltrelerı dıyelım ben ole dedım cunku :) ama emın olun fılıtrelerı tezmızlenmıs bakımlı olan astra kesınlıkle alırr + benım aracım tuplu 215 45 17 lastık var sız dusunun arkdaslar yanı bıde rampada kesınlıkle kapısmayın cok delı gıdıyor kesınlıkle :)

konu hort olmus ama sunu soylıyeyım bizde 2000 accent 1.5 gls var birde 2001 astra g var...astra 3 vitese kadar cok ısteksız bir araba hantal yanı...ama accent oyle degıl kalkarken araba resmen fırlıyor ama uzun yolda stra alır ama kısa mesafede kesınlıkle accent...;)

ERA 1205 kg doğru! Ama Astra sedan 1305 kg demişsin. Bu yanlış bir bilgi. Ya da olsa olsa yeni astra sedan. Fakat bizim bahsettiğimiz astra g. Benim ruhsata göre 1180 kg... Aşağı yukarı denk araçlar.

Ayrıca opelin 1.3 motorundan söz etmiyoruz. Astranın benzinlisiyle kıyaslıyoruz. Yani biri dizel biri benzinli.
benım aracım astra g ve ruhsatta 1305 kg yazıyor :D bendemı yanlıslık var yoksa ruhsattamı ????:confused:

Ortaya şöyle bir sonuç çıkıyor ki:

Rampada ERA! Tork çok yüksek...

Düzde 160-170'e kadar belki başabaş, sonra ASTRA!

yüksek hızlarda kesinlikle astra...

motor era,
son hız astra,
yüksek hızda aracın verdiği güvenlik yine astra,
yüksek hızda yol tutuşu yine astra,
ekonomik tüketim kesinlikle era

bizzat test edildi, era ile antalya ya gittim, astra 1.6 2 yıl kullandım

Era ezer dizel olmasına gerek yok 1.6 benzinliside yeter belkide 1.4 de !

Geri