Ankara da yerel secimler__??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan CeyCeyX
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

oylari gorelim

• Kullanılan toplam oy
    166
aday ismine bakıncada apo posteri önünde sarı kırmızı yeşil bez parcaları önünde bi kARAyalcın görüyorum ankara batıkentte ki görüntüleri izledim en son kendisine sarı kırmızı yeşil çiçek verildi ve bir grup bu renkleri taşıyan bez parcalarını salladırlar küçük bi kız KARAyalcın la malum renkleri taşıyan çiçekler ellerinde zafer işareti yaptı ve Karayalcının zaten ne oldugunu biliyoduk bu görüşe sahip kişilerin ankaradada bulunması ayrıca üzdü beni. olaya siyasi olarak bakmıyorum sitedeki 2000küsür msj ımı tek tek okuyun siyasi bir tartışmaya hiç bir zman girmedim girdigim tek tartışma fb-gs muhabbetlerindedir.
bu olay tartışma olamaz.vatan sevmek siyasi tartışma yapmak değildir.
buda bu başlık altındaki son mesajımdır yazılarıma alınttı yapılıp cevap verilse dahi yazmayacagm pm yoluyla haberleşiriz.
hayırlı olan hayırlısıyla kazansın.

Buğra her ne kadar cevap vermeyeceğini belirtmişsin, ama ben satırlarından ufak bir alıntı yapacağım; vatan sevmek siyasi tartışma yapmak değildir bu cümleyi tam anlayamadım. Siyasette vatanı sevmek ve fikir tartışması yapmak vardır. Karayalçın'ı daha ilk satırlarımda başarısız olarak yorumlamıştım. Başarısızlığının nedeni, belediye başkanı olarak başarısızdı + her belediye başkanı gibi o da yandaşlarına arka çıktı.
(Şu an hiç yeri değil ama PKK konusunda önümüzdeki günlerde tempo bayağı yoğun olacak gibi.)

konu kapatilsin bence. ricam. ben Ankaradakiler ne dusunuyo die merak ettim. adam Mugladan İzmirden oy kullanmis. bi anlami olmadi... Chp onde gidiyor... Cok verimsiz oldu..

evet çok haklısın, konunun başlığında yazdığı gibi Ankara'lılara sorulmuş bir soruydu... ama malesef oy kullanmak için yada mesaj yazmak için birçok kişi bu konuyu amacın dışına ittiler..

birde önceden bahsedildiği gibi, oy kullanıyoruz fakat oyların üstüne tıkladığımızda kimin hangi partiye oy verdiği gözüküyor.. ne anladım ben bu işten? yönetim keşke bu konuya bir el atsaydı... yada anket açarken, böyle bir konuyu aktif hale getirseler kii oylarımız gözükmesin..

dogru diyorsunda. gozuksun kimse sen suna oy verdin diye yargilayamaz.

açık anket olmasında bir sakınca yok bence. kimse sen şu partilisin die bir ayrıma tutalacağına inanmıyorum. heleki opelim.net'te böyle bişeyin olması ihtimal dışı bence. çünkü burda her zaman kardeşlik öne çıktı... ama arkadaşlar daha rahat oy kullanır diyosanız kapalı anket olsun...

açık anket olmasında bir sakınca yok bence. kimse sen şu partilisin die bir ayrıma tutalacağına inanmıyorum. heleki opelim.net'te böyle bişeyin olması ihtimal dışı bence. çünkü burda her zaman kardeşlik öne çıktı... ama arkadaşlar daha rahat oy kullanır diyosanız kapalı anket olsun...
Doğru diyorsun. Eğer partilere bölünseydik şu anda opelim.net'te sağlanmış bulunan birlik, beraberlik, sevgi ve saygıdan eser kalmazdı. Tartışmalardan kaçmakla gerçekleri değiştiremeyiz. Tartışmalardaki amaç karşındakini kırmadan, hakaret etmeden, doğru bildiklerini ifade etmek olmalı. Bilgi ile yapılan tartışmalar insanı bilgilendirir ve otokontrol nedeniyle de olgunlaştırır.

Savaş beye katilmamak elde değil

(11.) Ankara'yı sevipte bir insan nasıl Gökçeğe oy verir anlayamıyorum. Az önce bir gazetede okudum adam oğluna 1.5 milyon dolara villa almış yaw.. :(

Geri