Ankara da yerel secimler__??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan CeyCeyX
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

oylari gorelim

• Kullanılan toplam oy
    166
Azcık kafanı kullanarak dinlesen keşke.. yada okusan güzel kardeşim okusan.. inan çok şey kazanırsın.. sadece oku ne olursa olsun..
1.SÖzlerinize Dikkat Edin
2.Ben Bastan Aşağı Okudum Ne Yazdıgını.Ve de O sözlerde ne anlatılmak ıstendıgını çok iyi biliyorum...Bunu Bana Kımsenın Anlatmasına Gerek Yok...

Son düzenleme:
oğlunuda vurmuslar ihale çıkışı Melihin:D Bence ankaranın kan değisimine ihtiyacı var biri gelsinde melih gelmesin artık

Son düzenleme:
seçimleri adeta bir futbol takımı sempatizanlığı boyutuna getiren genç arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.

30 mart sabahı yalnızca ve yalnızca hizmet etmeyi düşünenlerin seçimleri kazanmış olması dileğiyle...

seçimleri adeta bir futbol takımı sempatizanlığı boyutuna getiren genç arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.

30 mart sabahı yalnızca ve yalnızca hizmet etmeyi düşünenlerin seçimleri kazanmış olması dileğiyle...

Doğru söze kim ne diyebilir ki? Şu anda ülke olarak bazı şeylerden mahrumsak, körü körüne particilik yaptığımız için değilmidir? Parti başkanlarını tanımayız etmeyiz, özel yaşantılarını bilmeyiz ama peşlerinden gitmeyi kendimize görev ediniriz. Milliyetçilikle övünen bir başkanın altındaki makam arabası amerikan yapımı, din iman diyen bir başka başkanın kardeşinin mezarı kilise bahçesinde, işçi haklarını savunan başka bir başkan yıllardır işçinin sırtından geçiniyor. Bazılarımız da bu adamların nutuklarına inanıp arkalarından coşkuyla gidiyoruz. Hal böyle olunca da siyasetin dengesi bozuluyor, hizmet vermek isteyenler, onurlu, çalışkan kişiler çarkların arasında parçalanıp yok oluyorlar. 50 yaşımdayım, yıllardır neredeyse aynı partiler piyasada ama bunlar da gelişme ve değişim adına bir arpa boyu yol alamamışlar. Defalarca milletten kırmızı kart görmüş olanlar bile hala sırıtarak karşımızda dikiliyorlar. Gerçekten ülke adına çok yazık.:(

Evet 10.ay dogumluyum ama oy kullanabılıyorum.

fatih o zaman ben yanlış biliyorum..

bak ben 08.1984 doğumluyum yani

03.2009-08.1984 = 7ay 24 yıl eder. sende 10. ay doğumluyum diyorsun yani 10.1991 mi oluyor?

o zaman hesap şöyle..

03.2009-10.1991 = 5ay 17 yıl eder. sen nasıl oy kullanacaksın abicim? ha yanlışım varsa düzelt doğrusunu öğrenmek istiyorum..

ya yavrum sen oy kullanamıyomuşsun:D neden çabalıyosun? :kop:

Genç arkadaşım üzerine alınmasın o şu anda bu konunun tamamen dışında, ama ben oy kullanma yaşının 18'lere kadar çekilmesine son derece karşıyım. Neden mi? Madem seçenler 18 yaşında oy kullanabiliyorlar, o zaman seçilenlerin yaşı da 18'e indirilmeli. Baştakiler seçilme yaşını da 18' e indirsinler o zaman konuşalım. Sen hükümet olarak seçilme yaşında 18'i beğenme, milletvekili, başbakan, cumhurbaşkanı olabilmek için belirli yaş sınırlarını dayat, ama adamlarını yakınlarını beğenmediğim, çoluk çocuk dediğin bu gençlerimize seçtir. Senin kafana göre gençler daha kolay dolmuşa biner, beyinleri daha kolay yıkanır değil mi? Nerede eşitlik, nerede adalet?

Son düzenleme:
fatih o zaman ben yanlış biliyorum..

bak ben 08.1984 doğumluyum yani

03.2009-08.1984 = 7ay 24 yıl eder. sende 10. ay doğumluyum diyorsun yani 10.1991 mi oluyor?

o zaman hesap şöyle..

03.2009-10.1991 = 5ay 17 yıl eder. sen nasıl oy kullanacaksın abicim? ha yanlışım varsa düzelt doğrusunu öğrenmek istiyorum..
burası türkiye babamda sasırdı ilk basta ama komurlukten secmen cıktıgına gore :D benım oy kullanmam gayet normal gelıyor bana.babam itiraz etti daha bana geri donulmedı seçim gününe kadar bana dönmezlerse bende oyumu pasa pasa kullanırım.

Geri