Ankara da yerel secimler__??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan CeyCeyX
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

oylari gorelim

• Kullanılan toplam oy
    166
seçilme yaşı 18 olsun ondan sonrada bütün milletvekili çocukları miletinvekili olur, babaları yetmiyo birde artist veleklerle uğarşırız :S
bundan 2 yıl önce
AKP, CHP tam bir uzlaşma içinde. Hatta hızını alamayan AKP'li iki milletvekili seçilme yaşının 18'e indirilmesini önerdi. Herkesin bir şikayetinin olduğu anayasada, değiştirmek için buldukları madde bu oldu, başkası değil: Seçilme yaşı 25'e olsun.
bizim hiç bir konuda anlaşamayan siyesetcilerimiz bu konuda ne güzel uzlaşma sağladılar ama :)

Seçmen yaşı 18. (23 Temmuz 1995 tarih ve 4121 sayılı Anayasa Değişikliği Kanunuyla değiştirilmiştir )

Bence seçmen yaşı ile seçilme yaşı aynı olmalıdır.

tabi o zaman teknoloji çok ileri olduğu için HD kalitesinde videosu var:D:D

sen Atatürkçüsün demi??? Atatürk'e ait olduğuna inandığın sözlerin Atatürk'ün ağzından videosu veya ses kaydını paylaşır mısın???

gelelim yazara... yukarda yazdım belgeleri mevcut die.. adam kafasından yazmamış zaten... belgeleri mevcut.. hatta diğer yazarlardan alıntılar da...

Kadınlara seçilme hakkının verilmesini savunan Türk Kadınlar Birliğinden bir heyet Atatürkle bu konuyu görüşmeye gider...

Görüşmeye katılan bayanlardan bir tanesi de İffet Halim Oruz'dur.
İffet Halim Oruz'un kendi kitabı olan Atatürk Döneminde Türkiye'de Kadın Devrimi kitabında kendi ağzından antılmaktadır.

Eee tabi bi oku istersen...

http://darklord83.blogcu.com/mustafa-armagan-gercegi-ve-oncesi_37759141.html

tabi o zaman teknoloji çok ileri olduğu için HD kalitesinde videosu var:D:D

sen Atatürkçüsün demi??? Atatürk'e ait olduğuna inandığın sözlerin Atatürk'ün ağzından videosu veya ses kaydını paylaşır mısın???

gelelim yazara... yukarda yazdım belgeleri mevcut die.. adam kafasından yazmamış zaten... belgeleri mevcut.. hatta diğer yazarlardan alıntılar da...

Kadınlara seçilme hakkının verilmesini savunan Türk Kadınlar Birliğinden bir heyet Atatürkle bu konuyu görüşmeye gider...

Görüşmeye katılan bayanlardan bir tanesi de İffet Halim Oruz'dur.
İffet Halim Oruz'un kendi kitabı olan Atatürk Döneminde Türkiye'de Kadın Devrimi kitabında kendi ağzından antılmaktadır.

Eee tabi bi oku istersen...

Sizin Ulu önder Musatafa Kemal Atatürk ile ne alıp veremediğiniz var öğrenebilirmiyim ?

MARİKAN adam o kadar ulu bir insanmışki.. senin gibi gaflet içinde olanlar için NUTUK'u kitaba almış. Gençliğe hitabeyi yazmış. Hatta 10. yılda nutuk'u videoya kaydettirmiş.. ve artı olarak o zamanlarda çıkan gazetelere bakmanı tavsiye ederim. Komünizm için söylediklerini duysan ağzın köpürebilir.. :D

Sizin Ulu önder Musatafa Kemal Atatürk ile ne alıp veremediğiniz var öğrenebilirmiyim ?

???

bişe anlamadım:confused::confused::confused: ben yukarda seçilme yaşı ile ilgili bişe yazdım. arkadaşta ispat istedi. bende ekledim.

sizce bi alıp veremediğim var gibi mi görünüyorum... bana sanki kuyruk acınız var gibi geldi de:confused:

MARİKAN adam o kadar ulu bir insanmışki.. senin gibi gaflet içinde olanlar için NUTUK'u kitaba almış. Gençliğe hitabeyi yazmış. Hatta 10. yılda nutuk'u videoya kaydettirmiş.. ve artı olarak o zamanlarda çıkan gazetelere bakmanı tavsiye ederim. Komünizm için söylediklerini duysan ağzın köpürebilir.. :D

evet nutkun videosu var... o zaman nutuk kitabı ile videoyu bir karşılaştır olur mu??? belki aradaki farklar seninde dikkatini çekmiştir...

neyse konu saptı.. benden ispat isteyen arkadaş umarım gerekeni ispatlar... bekliyorum ben...

???

bişe anlamadım:confused::confused::confused: ben yukarda seçilme yaşı ile ilgili bişe yazdım. arkadaşta ispat istedi. bende ekledim.

sizce bi alıp veremediğim var gibi mi görünüyorum... bana sanki kuyruk acınız var gibi geldi de:confused:

kuyruk acısımı :S bu nedemek şimdi ???????
yazdılarında atatürk düşmanı gibi gözüküyorsun
eğer atatürk düşmanıysan farklı bir şekilde konuşucamda o yüzden soruyorum ??????

Geri