Ankara da yerel secimler__??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan CeyCeyX
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

oylari gorelim

• Kullanılan toplam oy
    166
Ya komediye döndü iyice adamın birini sandıkla yakalamışlar.Ya ayıp valla ayıp 5 yaşında ki bebe yapmaz :D:D

sizi bilemem ama biz değiştik.....:)

:D Gece gece tlfn çalıyor korktum arkdşmış atla arabaya cumhuriyet meydanına gel diyor :)
Yok dedim ne gerek var herşey ortada tepki belli meydana çıkmaya gerek yok şimdi Baykal için yakıt yakamam :D baykal olmasaydı şu CHP başında bakardık değerdi belki zaten AKP uyanık seçimlerden sonra sokağa dökülmüyelim die benzine zam yaptı 3-4gün önce seçim yoğunluğunda anlamadık adam biliyor işini:) heleee bi bak tv çıkarsan bana el salla ben izliyorum dedim :D:D

:D Gece gece tlfn çalıyor korktum arkdşmış atla arabaya cumhuriyet meydanına gel diyor :)
Yok dedim ne gerek var herşey ortada tepki belli meydana çıkmaya gerek yok şimdi Baykal için yakıt yakamam :D baykal olmasaydı şu CHP başında bakardık değerdi belki zaten AKP uyanık seçimlerden sonra sokağa dökülmüyelim die benzine zam yaptı 3-4gün önce seçim yoğunluğunda anlamadık adam biliyor işini:) heleee bi bak tv çıkarsan bana el salla ben izliyorum dedim :D:D

Bizim oralarda bir deyim vardır; Yaptığın iş ürküttüğün kurbağaya değmeli derler.:kop:

eeee sonuc olarak akp kazandi hepinize gecmiş olsun :)

Bu bir yarışsa mutlaka kazanan da olacaktır. Bu sonuçlara göre bazıları üzüldü, bazıları sevindi. Bazılarının dikkati çekildi, bazılarına işimize yaramazsın dendi. İnşallah sonuçta ülkemiz kazanır. Şimdiden ülkemize hayırlı olsun diyelim.

hayirlisi diyelim tabi..

melih gökçek olmsaydı aday oyum akp olurdu
bugün oy kullanırken de terreddütte kaldım bi an ama oyum mhp ye oldu...!!!!

hersey müstahak ankaraya

Geri